SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka Avenger +Stojaki Kelton

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26




Witam:)

jak w temacie. Do sprzedania ławka Avenger(kolor biały, czarne siedzisko, naklejki Kelton) oraz Stojaki na sztange HS1, też Kelton, białe.

Wszystko jak nowe, kompletne, używane w warunkach domowych przez 2 lata. Koszty - 200 zł za ławkę, 100 zł za stojaki. Najlepiej Szczecin.


Zmieniony przez - _Sinner_ w dniu 2011-03-22 22:16:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9770
witam ile by wynosila przesylka stojakow do chorzowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5680
Witam. Też mam pytanie: ile wynosiłaby przesyłka stojaków do Kożuchowa?? 15 km od Nowej Soli, a 25 km od Zielonej Góry:P Jest to góra 250 km od Szczecina:P Mój nr gg: 7246476- jak coś to pisz:PP Pozdro...



Zmieniony przez - wojtek355 w dniu 2011-03-23 16:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Ile by kosztowała...pojęcia nie mam szczerze mówiąc...zawsze możecie się sami dowiedzieć :D ...

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5680
Sprawdzałem i mogę dać 135 zł za stojaki z przesyłką pobraniową. Takie ceny są na Allegro 35-40 zł, więc nie ma lipy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2575
Jestem w 100% zdecydowany na stojaki. Moje gg 187185. Napewno sie dogadamy ! :)

Zmieniony przez - SuperC35 w dniu 2011-03-28 20:06:19

"Only the hardest will survive"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5680
Koleś nie wcinaj się w interesy. Byłem przed tobą,więc to uszanuj. Zdecydowany jest każdy z nas:) Podałem cene, która powinna odpowiadać sprzedającemu. Jak nie to negocjuj. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2575
koles to ty sobie mozesz mowic do swoich kolegow ;) ja zaoferowalem lepsza oferte niz ty i czekam na odpowiedz, proste.

"Only the hardest will survive"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5680
Koleś było w sensie potocznym Z takimi analfabetami bym się nie kolegował Nie pisz jak pokemon!! Zobaczymy, co napisze sprzedający Może ławka trafi do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5680
Siemano. I jak moja cena Ci pasuje czy szukać stojaków gdzie indziej?Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5680
Siemano. Sprzedający żyje? Napisz o swojej decyzji odnośnie stojaków, bo nie wiem czy mam kupować od ciebie czy kogoś innego. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odtwarzacz -[MP4]- (Tanio!)

Następny temat

[S] korki Umbro roz44,5 używane

WHEY premium