SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁĄKOTKA-KOLANO:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 346
Witam od 2 miesięcy mam problem z kolanem postanowiłem pójść do ortopedy od którego dostałem skierowanie na USG. Wyniki USG:

Więzadlo poboczne piszczelowe cienkie, powyżej szpary stawowej ślad płynu, łąkotka przyśrodkowa podejrzenie poziomej szczeliny pęknięcia, powierzchnia stawowa gładka, w zachyłku nadrzepkowym ślad płynu. Nie wiem co z tym zrobic.:(

Proszę o opinie i z góry dziękuje.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Max, przenieś się tutaj https://www.sfd.pl/Kolano,_łąkotka,_więzadło,_ACL,_rekonstrukcja-t481034-s83.html i napisz coś bliżej, najlepiej to co masz w wypisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 346
Gdzie mam sie udac z tymi wynikami USG??Prosze o odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Najlepiej do ortopedy..

NIe wierz za bardzo wynikom USG :)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 346
Tylko że sam ortopeda dał mi skierowanie na USG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Nie powiedzial zebys do niego wrocil z wynikami?

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bo ortopeda lubi się podeprzeć papierkiem i diagfnostyką obrazową przy stawianiu diagnozy

Musisz z tym wynikiem wrócić do ortopedy.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jeden ortopeda mi powiedział że usg im się w jakiś 50% sprawdza mi się nie sprawdziło

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Problem tkwi w tym,że żeby dobrze odczytać USG trzeba mieć dobre oko, to raz. Dwa, do wykrywania urazów trzeba mieć też dobry sprzęt. Dlatego w dużej mierze wuarygodność USG zależy od gabinetu,w którym je wykonujemy.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 346
Ja to już tych ortopedów i lekarzy to mam dosyc,wszystko robia jak by mi łaske robili''braiquin''ortopeda nic nie mówił ale raczej do niego musze iść.Tylko co on mi znowu pomoże???Znowu mi każe gdzies isc???Co myślisz o prywatnym???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tu nie chodzi o kwestię prywatny/państwowy. Znajdź po prostu dobrego lekarza. Popytaj znajomych, ludzi, u jakich lekarzy się leczyli i którzy ich WYLECZYLI

Z uszkodzoną łąkotką są trzy wyjścia:
- usunięcie uszkodzonego fragmentu artroskopowo
- zszycie łąkotki
- chodzenie z nią tak,jak jest Wybór leczenia zlaeży od Ciebie i Twojego lekarza w zależności od prowadzonego trybu życia i dolegliwości.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Przy małym uszkodzeniu bierze się jakieś lasery prądy i ona się naprawia. Codo publiczny/prywatny to nie ma znaczenia. Tamto usg co mi źle wyszło właśnie robiłem prywatnie bo tam lepszy sprzęt mieli

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIEPRZYJEMNY ZAPACH W POKOJU

Następny temat

nieleczona / zaniedbana dysplazja stawu biodrowego

WHEY premium