SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki jest najlepszy specyfik na odchudzanie?

chciałabym zastosować jakiś odpowiedni spalacz który da mi w miare szybki efekt ? Co polecasz ?

Monia 24 April 2023
Ekspert odpowiada

Cześć.

Na obecną chwilę najlepsze efekty przynosi połączenie spalacza z kategorii termogeników z berberyną HCL, która ma regulować gospodarkę cukrową. Zaburzenie gospodarki cukrowej, są jedną z przyczyn łapania nadprogramowych kilogramów. 

Zanim przejdę do polecenia konkretnych produktów, to przypomnę, że aby stracić wagę, trzeba przede wszystkim mniej jeść. Mówimy wtedy o diecie z ujemnym bilansem energetycznym. Nie bez znaczenia jest wtedy również zwiększenie ilości spożywanego białka w diecie. Przykładową dietę możesz zobaczyć tutaj:

Polecamy również: Dieta odchudzająca dla nastolatki - zasady, jadłospis

a o wpływie białka na odchudzanie, przeczytasz tutaj:

Polecamy również: Białko - Stanowisko Międzynarodowego Stowarzyszenia Żywienia Sportowego

Natomiast polecane produkty niżej. 

Klasycznym termogenikiem jest BURN4ALL EXTRELE, a najmocniejszy produkt w tej kategorii to: REDOX HARDCORE.

Jeśli chodzi o berberynę, to oczywiście najmocniej działa ta w wersji HCL -- > https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Berberyna_HCL-opis40352.html

Skuteczność berberyny ponad wszelką wątpliwość potwierdzają badania naukowe. Warto ją stosować także dla samego zdrowia. Link do badania niżej. 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27528198/

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 25 April 2023
0
Zawarte treści mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny oraz mogą zawierać lokowanie produktu. Starannie dbamy o ich merytoryczną poprawność. Niemniej jednak, nie mają one na celu zastępować indywidualnej porady u specjalisty, dostosowanej do konkretnej sytuacji czytelnika.