SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamany kręgosłup

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
W dniu 3.04.2010r. uległam wypadkowi.złamałam kręgosłup w pięciu miejscach.miałam wtedy nieukończone 16 lat.w jednym ze szpitali powiedzieli mi , że to są nadciągniete mięśnie i kazali wszystko porozciągać.
1-cC2 ząb obrotnika.troszkę skomplikowana operacja.operacja przez dojście przednie.wszystkie odłamki są przylączone do tytanowej śruby, która mam tam "wmocowaną".
2-C7
3-L7
4-TH11
5-TH12

nosiłam gorset pół roku, kołnierz 2,5 miesiąca.
wcześniej uprawialam sport kontaktowy a mianowicie boks. złamanie kręgosłupa zniszczyło moje marzenia.
strasznie boli gdy ma sie zmienic pogoda..nie mogę przespać nocy wtedy.
leczenie jest zakończone, a kręgosłup boli dalej...
chciałabym się dowiedzieć jakie przyjdzie za to odszkodowanie.i jaki to % uszczerbku na zdrowiu ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie udzielamy tu takich informacji , odpowiedzi lub pomocy proszę szukać na forach PZU lub jemu podobnych .

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spłycenie lordozy

Następny temat

szybki sposob na miesnie

WHEY premium