SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysuszone sluzowki nosa i oczu no NOLWADEXIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
czy wy tez tak macie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2304
gino kolejna ofensywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 787

gino atak klonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz atakuje w nocami zeby go za szybko nie zbanowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
hehe on chce "zniszczyc forum" jak mowihttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] tymczasem kreci sam z siebie taka beke i zamiast odstraszac to rozbawia ludzi na sfd przez co mamy wiecej turystow tymczasem kreci sam z siebie taka beke i zamiast odstraszac to rozbawia ludzi na sfd przez co mamy wiecej turystow tymczasem kreci sam z siebie taka beke i zamiast odstraszac to rozbawia ludzi na sfd przez co mamy wiecej turystow[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ginomen to prawdziwa atrakcja sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
on do mnie na gg dzisiaj pisal, pytal kto to ten GYNOOOOMAAAAAAAAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
może zaczne od tego że czytam to forum już od dawna i w końcu przydałoby się coś napisać więc zaczne od tego że mam problem Stosuje jelq tak jak podali w instrukcji czyli 30 min dziennie z rozgrzewką przed i po już ponad miesiąc i rezultaty były przez ok 2 tyg. może troche więcej a potem zastuj i zatrzymało się na 10,5 cm długości.W tym miejscu powinienem napisać że wcześniej już ćwiczyłem ale nigdy dłużej niż miesiąc raz mój wynik doszedł do 11 cm więc myślałem że będę mieć spokój z ćwiczeniami ale ptak zaraz zaczął wracać do normalnych rozmiarów więc od stycznia wziołem się twardo za ćwiczenia i lipa zaczyna mi brakować cierpliwości i nadzieji bo jednak troche te ćwiczenia pochłaniają czasu.Moglibyście coś doradzić może zmiana ćwiczenia tylko na jakie, pierścienie wydają się być dobre na obwód a z tym jest wyjątkowo cienkoJest jeszcze jedna sprawa która mnie nie pokoi czasem po ćwiczeniach odczuwam ból w okolicach łonowych(kilka cm nad penem) troche wqrwiające bo często trwa to 2h i przechodzi.Wiecie co to może być???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
to z pewnoscia twoj zryty łeb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 787
"(kilka cm nad penem)"

to czyli głowa Cie boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
szparag34 o czym ty piszesz?

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niewykrywalny środek dopingowy

Następny temat

Najlepszego dla DD !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium