SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysokie cisnienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
to, ile i i co mozesz cwiczyc, to ustali lekarz. jedno jest pewne - nadcisnienie trzeba leczyć. nieleczone doprowadza do nieodwracalnych zmian w scianach naczyn krwionosnych co w ekstremalnych przypadkach moze skonczyc sie wylewem krwi do mozgu. a to juz kaplica - do konca zycia lezysz i robisz w pampersa. zajmij sie tym na poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
A druga sprawa - to ciśnienie oczywiście HST podniesie - jednak chwilowo - jak każdy beztlenowy wysiłek. Twoja waga może być przyczyną nadciśnienia ale to o czym mówisz prawdopodobnie będzie spowodowane właśnie nadmiarem tłuszczu to raz a dwa, że nie masz za wysokiego ciesnienia- masz je mniej więcej w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 466
wywaliłem z treningu martwy ciąg i jest git, ciśnienie jest w miare w normie... a z wagą staram się walczyć, ale stwierdzam że jak schudłem w pasie 4 cm, i przybylo mi w klatce 2 + w łapie 1 to i tak waga została taka sama... . i mój problem pewnie najlepiej rozwiążą aeroby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 466
a co do lekarzy to mój mi powiedział że dużo powtórzeń małym ciężarem ale w ten sposób nie zbuduje sylwetki... a najlepiej to żebym sobie inny sport znalazł ;) - zresztą ten lekarz wie że ja nie przestane chodzić na siłownie... i dowiedziałem się jeszcze żebym zrzucał wage tylko jak napisalem to troche trudne - ja przynajmniej się staram pozbywać tłuszczu, mam pseudo diete bez tłuszczów, węglowodanów też prawie nie jem, sól omijam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ludziska ja z innej beczki, jak powiekszyc sobie bardzo niskie cisnienie? Ale nie kawa! Co jesc itp, moja mama uskarza sie na niskie cisnienie i cos bym jej poradzil, dzieki z gory!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Cwiczenia fizyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cardiamid coffeinum

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Czesc

Kurcze tez mam podwyzszone cisnienie jak obelixik dodatkowo mam bardzo przeciętną kondycjewystarczy, ze pochodze kilkanascie min srednim tempem i juz sie ze mnie leje. Niedawno bylem na badaniach, do lekarza miałem z kilometr drogi, szedlem szybkim tempem, nie było kolejki wiec wszedłem odrazu i zmierzył mi cisnienie heh wyszło 165 na yy juz nie pamietam na ile, ale dosc wysokie wyszło. Lekarz powiedział, ze jak na moje 23 lata to stanowczo za duzo Mam pytanie...jezeli mam jakis stresik to serducho zaczyna ostro bic i robi mi sie gorąco:/ co na to poradzic? moze jakies ziółka na uspokojenie? hehe dodam jeszcze, ze jak wypije piwko to stresik oczywiscie mija, serducho bije normalnie i nie jest mi goracoco Wy na to?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
To normalne ze w sytuacjach stresowych podnosi się ciśnienie krwi oraz wzmaga tętno. To normalna reakcja organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
No dobrze...ale mi serducho strasznie mocno bije i leje mi sie pot z głowyz roku na rok mam z tym coraz wiekszy problem, nie wiem dlaczego, moze dlatego ze mam coraz wiecej stresu heh

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to znaczy?

Następny temat

Odklejanie się siatkówki

WHEY premium