SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uszkodzona chrzastka a jazda na nartach

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
witam sezon narciarski niedługo w związku z tym mam pytanie do znawców jak jazda na nartach ma się do uszkodzonej chrząstki na rzepce podczas przysiadów ze sztanga pół roku temu. Rozumiem że napewno bede musiał jezdzic spokojniej ale czy mozna zastosowac jakies opaski usztywniajace maści itp czy to pomaga? Bólu już nie odczuwam jednak chrupie w kolanie i strzela czasami dosc głosno zaznaczam ze dla mnie jazda na nartach to zima nalepsza żecz jaką mozna robic w ubraniu :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ja polecam konsultację z lekarzem
Wiem, że oni zazwyczaj odradzają takie sporty jako "dodatkową" formę ruchu, ale na pewno on najlepiej doradzi.
Niestety nie miałam wśród znajomych osób po jakiś kontuzjach, które wróciły na stok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Ja mam wycięty kawałek chrząstki i jeżdże w stabilizatorze, tobie też polecam, ale wcześniej konsultacja z fizjoterapeutą lub lekarzem, Pozdrowienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga Tenisa - Londyn 2011

Następny temat

Trening Piłki Ręcznej

WHEY premium