SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

usuniecie gruczołu sutkowego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalnie można ogarnąć skierowanie . Ja dzwoniłem do kliniki prywatnej co ma umowę z nfz to od razy zapraszali na konsultacje ze skierowaniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Makaveli - dost odp na miala? sorry za off top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 897
mam takie pytanie odbiegające trochę od tematu. Jeżeli np: koleś który ma gino i nic z tym nie robi to co mu grozi ? Urośnie jeszcze większe, czy tylko będzie wku*****ać swoją obecnością ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samo nie zniknie, moze sie powiekszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostałem dostałem ale dopiero z pracy wróciłem zaraz ogarnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tadeusz, to chyba Ty nie rozumiesz nie kazdy jest takim dziadem zeby za 100zl ktorymi mozna sobie dupe podetrzec cokolwiek wypisywac.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Nie napisałem, że każdy. Jeden nie da to da drugi, tak było i jest. Chyba, że mieszkasz w świecie, w którym lekarze na widok łapówki się krzywią i każą wyp*****lać z gabinetu, ja natomiast żyję w takim, że jak wyjmowałem łapówkę to miałem nieporównywalnie milsza wizytę i więcej załatwiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ja bym bardziej drążył u endokrynologa, że z tego może się zrobić nowotwór i czy bierze odpowiedzialność za to nie chcąc dać skierowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Endo pierwszy Ci powie że z tego mogą być zmiany nowotworowe nim jeszcze Ty zdążysz buzię otworzyć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 897
Jestem ciekawy czy jeżeli ktoś nie zwraca uwagi na gino i rozpoczyna kolejny cykl. Czym to grozi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop/Winstrol ? Co i jak

Następny temat

pomocy niezly bigos

WHEY premium