SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trzustka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4524
czy sterydy obciążają trzustke ?czy maja jakis wpływ na jej pracę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
orale jak najbardziej

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4524
a inekcje????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
myślę że injekcje za duzych szkód nie wyrządzą ale zalezy jezeli masz coś z trzustką to np przy waleniu koksu gdzie te 2-3 gramy białka musisz walić na kg masy ciała to bedzie dla chorej trzustki wielkie obciążenie , nie jestem lekarzem ale sie troche w tym temacie orientuje z własnego doświadczenia moge ci polecić na trzustke jak juz chcesz walić cos to pankreatyna osłonowo enzymy albo kreon 20 000 lub 10 000 bez recepty

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4524
dzięki czemon sogacz poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3704
jeżeli chodzi o trzustke to musisz bardzo uważać. bo jak dostaniesz jakiegos zapalenia to moze byc problem. Pytanko masz jakies problemy z trzustką? Ostatnio przez ok rok duzo czytałem na ten temat poniewaz moja mama była chora na trzustke i musiała miec odpowiednia diete. Napisałem ze była chora poniewaz niecały miesiac temu zmarła :/ wiec uwazaj na ten organ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
tylko trzustki przeszczepić nie idzie

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4524
Takezo666 Wspułczuje no niestety mam problemy z tym organem także miałem zapalenie diete posiadam i siłowni niepożuciłem i teraz sie zastanawiam czy można walnonć sesje nienarażając się na komplikacje z tym organem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
myśle że nei da rady , diete pewnie masz niskobiałkowa lub bezglutenową wiec nie ma sensu walić koksu przy takim stanie organizmu i raczej odpuśc sobie to na najbliższy rok jesli za pare lat nie chcesz po szpitalach latać

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4524
dieta nisko białkowa co wcalę nieprzeszkadza w treningach cięszki trening i postępy są nie tak imponujące jak z dietą wysoko białkową ale jakiś postempy widać a co do twojej rady to faktycznie masz racje lepiej odpuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 705
czemon skąd informacje, że oralne jadą po trzustce ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila bez masy-jaki srodek?

Następny temat

Co z Deczką ??

WHEY premium