SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna - co z nia zrobić

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11914
w październiku kupiłem kreatyne, ale doznałem kontuzji i ćwicze dopiero 1 tydzień. Wtedy zacząłem brać kreatyne, ale mam jeszcze ze 180 tabsów TCM Olimpa. Teraz jade na FWB i nie wiem czy braćteraz tą kreatyne czy na następnym cyklu treningowym, cyz cos dokupić. Doradzcie co z tym zrobicbo nie lubie jak mi to leży :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101363
zostaw i dokup sobie zebys mial na 5-6 tygodniowy cykl przynajmniej

rano 4 kaps po treningu 5 kaps

tak samo w nietrenignowe 4 rano i 5 popoludniu

czyli jeszcze 135-198 kaps potrzebujesz do cyklu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11914
1. czy do tej kreatyny warto coś dołączyc i co robic jak skoncze FWB - zamierzam robić 6 tyg. i 2 tyg. przerwy.

2. jak zapodawac tą kreatyne, bo niektórzy dają 3-3-3 niekótrzy 4-4-3 niektórzy 4-5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2558 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14622
dołącz witaminy, omega3 i ZMA.

Bierz 5g z rana na czczo i 5g przed/po treningu.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
siema pisze tu bo nie chce zaczynać jakiegos tematu i mam pytanie jak odmierzyć 5 gram kreatyny bez miarki. bardzo prosze o pilna odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2558 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14622
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
hehehe a duza czy mala??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oczywiuscie chodziło mi o łyzke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jak do herbaty to znaczy zę mała

ok, vitaminy i tran mam(zmieniłem z o-3 bo biore na kręgosłup - costam daje podobno nie zagłebiam sie w to bo chodzu tylko o to, ze miałem kontuzje w dolnym odcinku), a co z tym ZMA bo podobno jest to jakieś apteczne - jak sie sie robi i czy to jest ok czy lepiej kupic oryginalne ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
DIBENCOZIDE - co to za cudo bo przez przypadek znalazłem na allegro - co ono daje wogóle ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odrzyki połaczyc na POCZATEK!?!

Następny temat

Białko Promocja?

WPC zestaw