SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzykanie w kręgosłupie-choroba sieroca(chyba)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
Nie ciekawie to wygląda ogólnie.
Od dziecka mam chorobę sierocą. Podczas snu nie świadomie leżąc }na boku "kulam się". np. leżąc na prawym boku bujam się lewą stroną. nie wiem jak często. zazwyczaj przed przebudzeniem chyba. trenowałem 2 lata, wtedy się nie kulałem. od kwietnia nie trenuję. teraz, po 10 miesiącach chcę wrócic. i przez ten czas kiedy nie trenowałem znowu zacząłem się kulać, plus zyeb**y miękki jak g**** materac, masakra. śpię teraz na podłodze. od 2 tygodni jakieś 3-4 może więcej razy dziennie coś mi przeskakuje, jakby krąg w odcinku lędźwiowym. czuję takie "pstryk". nie boli. nie bolało,o. od 5 dni odczuwam kłucie w tym miejscu plus delikatny ból prostownika zaraz obok tego miejsca gdzie mnie kłuje. nie jakoś mocno ale czuję to. dodtam że przez ostatnie 5 miesięcy(aż wstyd) tylko leżałem na wyrze.od miesiąca pracuję, w pracy cały czas stoję i wtedy czuję kłucie. myślę że może od tego kulania w nocy wyrobił mi się jakiś krąg. plus to wszystko co wyżej osłabienie mięśni i... nie wiem. wiem że lekarz. nie mam możliwości narazie, dlatego pytam. będe w polsce za 2 tyg to może pójdę jak mi nie przejdzie.

ma ktoś jakiś pomysł cóż to może być?

Zmieniony przez - 8tomek8 w dniu 2011-02-27 18:51:58

Zmieniony przez - 8tomek8 w dniu 2011-02-27 18:55:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
A może to przez tą robotę właśnie ? Podczas stania na biodra (i pośrednio odcinek lędźwiowy) jest dosyć duży nacisk kilogramów. Gdy siadasz, odczuwasz ulgę, tak ? Myślę, że może być to przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
Ty, w sumie może tak być. nie wiem. rzeczywiście ostatnio dużo stoje. i jakoś nie zjechałem z masy jak nie ćwiczę a mięśnie napewno są osłabione i to mocno. czuję to. i może dlatego. by się mogło zgadzać tylko to pstrykanie w kręgach. to mnie zastanawia i martwi. nie mam pojęcia skad to g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
Właśnie wstałem i zauważyłem ze pstrykanie pojawia się przy skręcie tułowia lewo prawo czyli podobnie jak sie "kulam" w nocy. Może to być śmieszne ale no tak już mam. Może mi się coś tam wyrobiło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
Słuchaj na tyle znać to ja się nie znam, najlepiej będzie jak mimo wszystko pójdziesz do lekarza, ale ja mi też strzela w kręgosłupie przy skrętach, strzela szyja, łokieć, generalnie wszystkie stawy, ale to może być to, że mi jeszcze się nie utwardziły bo będę rosnąć trochę.

Wyrobić raczej Ci się nie nie wyrobiło, moja matka jest pielęgniarką i pomimo że jej nie strzyka, pstryka w kręgosłupie to ją boli (pracuje na dosyć ciężkim oddziale) ze względu na to, że musi dużo chodzić, stać, targać tych chorych.

Tak jak mówiłem, prawdę powie Ci lekarz, bo tutaj na forum raczej nikt się nie zna tak jak oni. Jak się dowiesz co to, to napisz :) .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysopatia na poziomie L4-L5 i L5-S1

Następny temat

$$ Okolice Pachwiny...$$

WHEY premium