SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak Ci się skurczyły to pewnie już od teraz możesz bić. Zaraz wpadnie ktoś kompetentny i pomoze.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 757
po 3 dniach test mu poleci na leb i psyhika siadzie. sory ale co ty takie pier*** miales kiedys wgl doczynienia z saa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie moze mi sie wydaje ze sie skurczyly ale nawet gdy nie sa skurczone to nie jest wyznacznik czy walic hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 757
6 tyg na propie i jaja mu sie skurczyly no sory... wbiles sb do glowy to i ci sie tylko tak pewnie teraz wydaje "chyba sa skrczone itd."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cytuje slowa maxiamusxx "HCG pod koniec cyklu jeszcze razem z propem. Dostosowujesz sobie HCG tak, zeby 2 dni po ostatnim strzale propa juz HCG nie bic i spokojnie wchodzisz na clomid 50mg ed na noc przed snem. Taka jest nowa szkola. Beda nowsze, lepsze badania, bedziemy robic odbloki inaczej."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
wyro jednej waznej informacji nie podales i nie wiem czemu nikt z odpowiadajacych nie zapytal jeszcze? W ktorym tygodniu cyklu jestes obecnie? To chyba jeden z wazniejszych faktow...


Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-06-04 22:26:41

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem w 6 tygodniu.20Hz caly czas sie upiera zeby walic po cyklu hcg:/ ma racje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 757
wyro
tak skurczyly sie jestem w 6 tygodniu juz i chce zrobic 11 tygodni.czyli jak zastosować hcg??


wspomnial wpomnial. ale to zupelnie nie o to chodzi HCG to mozesz walic nawet i od 8 tyg do konca 1000j e5d tylko po co?
rozumiem jakbys byl na nadrolonie (dece, npp) ale ty jestes na najmniej szkodliwym testosteronie, chlopie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
sorry jestem w robocie i katem oka przeczytalem. Fakt cykl bardzo lajtowy ale niewielka dawka hCG nie zaszkodzi, zwarzywszy ze jadra dotknela lekka atrofia. W przypadku gdy przedluzysz do 11tyg to osobiscie polecialbym:

5000iu hCG:
9-10 hCG 1000iu e2d
10-11 hCG 500iu e2d (tam te 5000iu to do polowy 11tyg Ci starczy i bardzo dobrze)
12-14(15) clomid 50mg ed przed snem

podczas odbloku oraz po jego zakonczeniu mozesz wrzucic jakies mono krety + cos na podbicie naturalnego testa jesli masz ochote i za szybko nie bedziesz wchodzil na kolejny cykl. Pozdro i przyrostow!

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 757
nie wielka dawka??:O jak ty do tak lajtowego cyklu mu rozpisales 2 flakony HCG po 5000j.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat+winstrol

Następny temat

jak z zejsciem

WHEY premium