SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do lekarza online

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Zdecydowalam sie napisac,poniewaz przerazily mnie znaki jakie daje moj organizm,a nie jestem jescze w swoim rodzinnym miescie zebu dokladnie sie przebadac

Pracuje w niezbyt sprzyjajacym zdrowiu zawodzie,jakim jest modeling.Wiaze sie z tym bardzo czeste podrozowanie,zle I nie regularne odzywianie sie,duuuzo stresu I czeste pracowanie pond wyznaczone godziny...Pare dni temu wrocilam z Nowego Jorku,gdzie zdazylo sie ze np przez tydzien robienia reklamy,pracowalismy 13-24 godzin dziennie....czesto (nawet bardzo)w ostatnich miesiacach latalam miedzy USA a Europa....
Pare dni temu wrocilam do polski.Zauwazylam ze od jakiegos czasu mam problem z waga,Mimo ze staram dbac o to zawsze (nie zmienilam nic w swojej codziennej diecie co by tak moglo sie odbic na mojej tuszy:p)waga poszla diametralnie w gore. Mam od dziecka chorobe tarczycy-Haszimoto ,co tez mogloby oczywiscie miec wplyw na to...jednak zmartwilo mnie tez nagle wypadanie wlosow ,kiedy nigdy wczesniej nie zdazylo sie nic podobnego,Mimo ze od16 roku zycia byly poddawana roznym chemicznym ,zewnetrzym dzialaniom...przez ostatni tydzien stracilam polowe swoich wlosow ,wiec powaznie zaczelam sie martwic...do tego brak energii I ogromna sennosc ktore nigdy mi nie towarzyszyla...dziwne uczulenia na buzi mozna wytlumaczyc czestym zmianom klimatu ,ale jesli te wszystkie rzeczy,ktore powyzej wymienilam,Moga byc objawami czegos powazniejszego,Ja bardzo prosze o jakies wskazowki,pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę się udać do lekarza z tym problemem , tutaj jest forum sportowe i nie zajmujemy się takimi sprawami na nim .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z płaskostopiem

Następny temat

biale plamki na rekach co to jest?

WHEY premium