SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przepuklina pachwinowa-zabieg...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
heh bywa roznie, mi jeden z chirurgów powiedział, ze 1miesiąc i można już ruszać, a drugi radził 3 miesiace. Ja podjalem decyzje ze 2miechy i powoli mozna ruszac na treningi...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2272
Refresh.

Jestem juz 5dni po operacjii bez użycia siatki.
Zdjecie szwów w czwartek, jest pytanie czy miał ktoś robiony zabieg bez wstawiania tej siatki? BO wydaje mi sie ze bez niej rehabilitacja trwa dłóżej.
W zaleceniach mam 3 miesiace podnoszenie do 3-4kg ale to jest takie na wyrost jak zawsze, ja planuje wracac na silownie we wrzesniu i w listopadzie wchodzic na maxymalne cieżary.

macie jakies zdanie na ten temat?

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Ja już jestem po oeracji...
Ja płaciłam tylko 50 zł. za wizyte jako rozpoznanie dolegliwości. a za zabie nic nie płaciłam.byłam w szpitalu jednodniowym był0o super... W Grzawie Woj. śląskie :
POlecamserdecznie. czas oczekiwania ok.2 m.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
5 dni temu miałem zabieg przepukliny pachwinowej z wszyciem siatki,pytanie o powrót do zycia seksualnego
czy po pięciu dniach wytrysk nie spowoduje bólu ,komplikacji?
,kiedy można zacząć współżycie
czy masturbacja możne wystąpić już po kilku dniach po zabiegu ,dziękuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ropa w ryju i ...

Następny temat

Co jeść żeby sie rana szybciej goiła?

WHEY premium