SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przekrwione oczy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
cześc
nie wiem co jest grane bo dziś zauważyłem ze mam przekrwione oczy jest nawet na tym nie białym na oku to kułko po środku niepamiętam jak się nazywa

od czego to może byc??
powiem tyle że wysypiam sie codziennie, bardzo żadko pije alkohol (od 5 miesięcy wczesniej piłem codziennie może to przez brak ) jestem na diecie ckd aeroby codziennie na czczo po minimum 60 minut do tego trening 3 razy w tygodniu i takie inne ćwiczonka poprawiające sprawność boksuje troche, moze to zadużo wysiłku bo jeszcze 5 miesięcy temu jedyny wysiłek jaki miałem to pujście do sklepu po jabola.

no niewiem co jest grane
aha dodam że wczesniej miałem nadciśnienie kilka lat ale odkad jestem na ckd jest wszystko wporzadku
oczy mnei nie bolą

co to moze być
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jezeli nie przejdzie Ci za kilka dni to przejdz sie do lekarza- zwyklego internisty. Pewnie przepisze Ci jakies kropelki do oczu i Ci przejdzie. A moze jestes alergikiem? Testy nigdy nie zaszkodza...
1

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ok tak zrobie a co do alergi to mam nadzieje że nie
dziękiz a odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6731
Nie jestem do końca pewny swojej wypowiedzi ...ale mój starszy zawsze miał (robiły mu sie) przekrwione oczy jak łyknął alko (nawet troche) ....i żeby ukryć ten znak rozpoznawczy (przekrwione oczy) wpuszczał sobie takie niebieskie krople do oczu .....nazywają sie chyba MIBALIN ....ale tak jak mówie ...nie jestem na 100 % pewien ....ale to przekrwienie może również wystepować od nadciśnienia ....ja (szczególnie jak jest upał albo sie zdenerwuje) to mam takie czerwone oczy jakbym z tydzień bez przerwy pił :-] albo może je naświetliłeś promieniami UV i tyle ....normalna reakcja obronna (jeszcze do tego łzawią nieznacznie)

W życiu czasem tak bywa raz peka serce a raz prezerwatywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dzieki Manieq za odpowiedź sog dla ciebie
a co do alkoholo to jak pisąłem wcześniej niepije już tyko czasami ale ostatnio wypiłem jakieś 2 tygodnie temu
co do nadciśnienia to miałem wczesniej ale jestem na diecie ckd i teraz mam ciśnienie wporządku od około 5 miesiecy więc to tez raczej odpada
a jesli chodzi o naświetlenie to raczej tez odpada

no i dziś zauważyłem opuchlizne dookoła oka chyba trzeba będzie się przejść do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
zanim sie dostanies zdo lekarza to minie ruski rok! Lepiej od razu skocz na ostry dyzur. Albo jaknajszybciej kup co s w aptec ebez recepty. Np. krople, które zwężają naczynka i likwidują podraznienia, choćby starazolin nasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21796 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Patrzysz na daty?

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2009-03-19 20:33:03

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golenie (twarzy ) :)

Następny temat

skurcze

WHEY premium