SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prostata

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchajcie ostatnio miałem dziwne objawy bólu w podbrzuszu byłem na usg i sie okazuje ze moja prostata jest powyzej normy (powinna byc ok 50 ) ja mam 64X34.narazie byłem z tym u lekarza ogólnego a na 21 mam wizyte u urologa.Ogólny mi powiedział ze prawdopodobnie jest powiekszona z uwagi na stan zapalny.No i co ja teraz biedny mam poczać:)to jeszcze nie wszystko zbadałem sobie poziom testosteronu i mam za niski bo 229:(Teraz pytanie jak by podwyzszyc ten poziom?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
NIJAK !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no juz jestem po badaniu a wiec tak zapalenie prostaty sie potwierdziło od jakis bakteri czy cós tam :D z zimna itp teraz conajmnie miesiac kuracja antybiotykowa:((mam nolicin 400mg).Ale to nie wszystko okazało sie ze mam jeszcze jakieś zylaczki w pachwinie:( i to sie usuwa przez zabieg wrrrrrrrrrr.miał to moze juz ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nijak - odnosnie poziomu teścia
ew jakies ZMA , tribulusy i inne wynalazki

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9084
Ta prostata to przypadkiem nie od teściaka?? Pytam bo widuje Cie czesto w dziale doping. Jeśli brałeś jakieś koksy to napisz proszę co konkretnie, dawki, cykle, efekty jakie miałeś itp.

Co Cie nie zabije, to cie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest zapalenie prostaty bakteryjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz sie dowiedziec o cyklach to wejdz na doping bo tu jeszcze bana dostane
a co sie tyczy tescia to raczej chyba nie koliduje z moja choroba bo byłem u androloga i mi przepisał kuracje hormonalna własnie na testosteronie

Zmieniony przez - seba27 w dniu 2005-02-19 20:36:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wymioty

Następny temat

chyba cos ze mna nie tak..

WHEY premium