0
otrzymanych szacunów
7
przeczytanych postów
275
napisanych postów
Szczęśliwy jest ten, który zapomni, że już nic więcej się nie zmieni.Ciastko z wróżbą
Użytkownik nie założył jeszcze żadnego tematu
| Nazwa tematu | Dział | Data posta |
|---|---|---|
| Po siłowni, o siłowni | Po silowni... Rozmowy przy gainerku | 2005-07-17 23:17 |
| Po siłowni, o siłowni | Po silowni... Rozmowy przy gainerku | 2005-07-17 22:40 |
| Odżywki i suplementy | mass xxl - smak :) | 2005-07-17 02:16 |
| Odżywki i suplementy | Dla amstaffa wiem ze toroche z innej beczki | 2005-07-16 23:08 |
| Galeria Zdjęć | ACT + 3 miesiace treningu - 16lat, wyniki | 2005-07-16 23:01 |
| Odżywki i suplementy | kreatyna do 65 zlotych czy trec mass? | 2005-07-16 22:38 |