0
otrzymanych szacunów
2
przeczytanych postów
12
napisanych postów
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.Andrzej Sapkowski
Użytkownik nie założył jeszcze żadnego tematu
| Nazwa tematu | Dział | Data posta |
|---|---|---|
| Sztuki Walki | --->Nie chcę iść do wojska,co robić??? <--- | 2008-09-25 22:05 |
| Sztuki Walki | --->Nie chcę iść do wojska,co robić??? <--- | 2008-09-25 14:26 |