SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiększony języczek górny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, wczoraj byłem na imprezie popiliśmy trochę, dużo śpiewaliśmy no i budzę się rano a tu uczucie kluchy w gardle.. myślałem ,że muszę się napić i przejdzie ale nie.. patrzę w lusterko a ten górny języczek dotyka tego na dole i lata sobie tak bezwladnie... nie jest spuchnięty lecz wydłużony... co robić? pierwszy raz takie coś mam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Wybrać się do laryngologa.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po kilku godzinach przeszło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
No to gitara.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem właśnie gdzieś ,że ktoś na kacu miał to samo.. z ciekawości nawet bym chciał wiedzieć co powoduje to powiększenie ;p
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napar, wywar, herbatka z pokrzywy

Następny temat

Golarka elektryczna do codziennego na mokro czy na sucho i jaka?

WHEY premium