SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golarka elektryczna do codziennego na mokro czy na sucho i jaka?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, wcześniej goliłem się zwykłymi jednorazówkami, jednak zawsze mocno mnie podrażniały, dużo zacinały, goliło się strasznie długo (nakładanie pianki itp.) podrażnienia utrzymywały się bardzo długo. W wakacje przerzuciłem się na maszynkę elektryczną Philipsa HQ6927 I bylem z niej zadowolony - codzienne szybkie golenie, podrażnienia małe, całkowicie likwidowane zimną wodą. Po kilku miesiącach coś stało się z głowicami i przestały się obracać, niekiedy zaczęły tykotać. Pani z serwisu napisała, że nie podlegają one gwarancji (a miały 2 lata wytrzymać). Wymiana na nowe kosztuje więcej niż nowa golarka, więc jest to bez sensu. Zamierzam kupić nową, inną, ale tym razem starannie wybiorę, w oparciu o wasze opinie. Jaka będzie dobra w rozsądnym przedziale cenowym (tak ok. do 150 zł) na mokro lub sucho, do codziennego golenia, powodująca mało podrażnień i starannie goląca (poprzednia po goleniu zapewniała gładką skórę) Czekam na wasze opinie.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Ja używam Philipsa aquatouch od roku i goli tak samo dobrze jak na początku…. Jak sam mówisz taka golarka głowicowa lepiej likwiduje podrażnienia. No i trzeba pamiętać że te sprzęty się cały czas rozwijają więc każdy kolejny jest skuteczniejszy i bardziej trwały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powiększony języczek górny

Następny temat

swedzenie skory od monitora?^^

WHEY premium