Otóż mam taki problem
miałem operacje na wyrostek robaczkowy , wycieli mi go i wszystko było bez komplikacji zastanawia mnie jedno otóż pachwina ogólnie mnie wogólę nie boli do czasu aż czymś w nią nie uderzę wtedy mam taki straszny paraliżujący ból denerwujące to jest bo nie wiem co to może być? Początkowe stadium przepukliny, coś z mięśniem naderwany ? Aha i występuję to tylko z prawej storny z lewej strony pachwiny jest wszystko jak najbardziej OK , udać się z tym do lekarza, miał ktoś z was coś takiego? Pozdrawiam
miałem operacje na wyrostek robaczkowy , wycieli mi go i wszystko było bez komplikacji zastanawia mnie jedno otóż pachwina ogólnie mnie wogólę nie boli do czasu aż czymś w nią nie uderzę wtedy mam taki straszny paraliżujący ból denerwujące to jest bo nie wiem co to może być? Początkowe stadium przepukliny, coś z mięśniem naderwany ? Aha i występuję to tylko z prawej storny z lewej strony pachwiny jest wszystko jak najbardziej OK , udać się z tym do lekarza, miał ktoś z was coś takiego? Pozdrawiam
assalam aleykom
Krzysztof Piekarz