Witam.
Mam do was takie jedno pytano , jakieś 2 lata temu siedziałem na nudnym wykładzie i byłem podparty ręką przez jakieś 2 godziny potem miałem tak ścierpniętą rękę że czułem w niej bardzo mocne mrowienie przez jakieś 1/2 roku i nawet teraz czasami odczuwam mrowienie w ręce po tak długim czasie nie chodzi tutaj o całą rękę ale o ostatni palec i nasadę dłoni prawie do nadgarstka.Czy to normalne aby po tak długim czasie było jeszcze to mrowienie??
Mam do was takie jedno pytano , jakieś 2 lata temu siedziałem na nudnym wykładzie i byłem podparty ręką przez jakieś 2 godziny potem miałem tak ścierpniętą rękę że czułem w niej bardzo mocne mrowienie przez jakieś 1/2 roku i nawet teraz czasami odczuwam mrowienie w ręce po tak długim czasie nie chodzi tutaj o całą rękę ale o ostatni palec i nasadę dłoni prawie do nadgarstka.Czy to normalne aby po tak długim czasie było jeszcze to mrowienie??
Krzysztof Piekarz