SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Korba Truvativ G-Sport ISIS!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Wietam.
Posiadam gianta iguane, kiedy wrzuce na najwyzszą przeżutke z przodu(3)i z tyłu(9), to słychać i czuć wyrażne brzęczenie to łańcuch ociera o przednią przeżutke. W serwisie po wyregulowaniu przerzutek powiedziano mi ze to tak bedzie bo korba sie wygina i nie da sie z tym nic zrobic, tylko wymienic korbe!
Czy to jest prawda?
Jeżeli tak to w jaka korbe zainwestowac(żeby nie byla za droga ale dobrze działała)
Z góry dzieki i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
Hej. O ile sie nie myle chodzi Ci o sytuacje kiedy krzyzujesz łańcuch(najwieksza z przodu - najwieksza z tylu). Generalnie tak sie nie powino jezdzic bo Twoj łancuch dlugo nie pociagnie- lancuch powinien biec jak najbardziej po lini prostej. Ja na twoim miejscu nie przejmowalbym sie tym zbytnio.

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Nie, chodzi mi o sytuacje kiedy jest największa z przodu(3)i najmniejsza z tyłu(9)!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41118
Serwis Giant'a , a co to takiego? może najlepiej jeszcze jaki byś u nich kupił tą korbę. Przyczyna jest prosta. Masz za luźną linkę przedniej przerzurzutki i mimo że manetka pociągnie linkę do końca to wodzik przerzutki pozostaje niedociągnięty. Może też być możliwość że masz skrzywione koronki w korbie ale to musiałbyś jeździć gdzieś po lesie lub kamieniach. Obciera Ci podczas normalnej jazdy czy dopiero jak stajesz na pedał?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Nie, nie mam skrzywionych koronek na korbie. Obciera mi podczas normalnej jazdy!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41118
W takim razie masz za słabo naciągniętą linkę przerzutki. Spróbuj ją naciągnąć. Sprawdź przy okazji czy śrubki regulacujne w przerzutce nie ograniczają zakresu ruchu wodzika.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
Nom - masz zle wyregulowana przerzutke - nie wiem o co chodzi ze tamci w serwisie tego nie ustalili. Mozliwe ze masz za dluga os srodeka suportu , ale to strasznie malo mozliwe bo Giant napewno przy skladaniu roweru dobrze dobral dlugosc do korby. Pasuje zeby popatrzyl Ci ktos kto umie ustawic przerzutki.

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Ale słychac wyrazne brzęczenie kiedy mocniej naciskam na pedał z prawej strony! Co to moze byc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1410 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14551
Mam tak samo ale u mnie to wykrzywiona patelnia :-/
i lancuch obciera o kawalek metalu przez ktury przechodzi sluchaj podejdz do roweru i zacznij krcic pedalami i obserwuj co sie dzieje z rowerem (mam na mysli ciagniecie ich do tylu i obserwowanie caly czas)

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41118
michal7 nie zadawaj pytań na które odpowiedzi już uzyskałeś.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skoki ( SOGi)

Następny temat

Sprzedam chwyty wspinaczkowe

Shoty
Polecane artykuły