jest takie pytanie, czy niedobor jakiegos mineralu ,badz witaminy wplywa na to ,jakie sia ma sinikai ,bo np.moj ziomek ,jak cos uderzyto ma takie brzydkie fioletowe siniaki ,i bardzo powoli mu schodza ,ja np. mam malo widoczne sinikai i szybko m ischodza ,
czy od czegos to zalezy?
czy od czegos to zalezy?
Krzysztof Piekarz