Mam pytanie do forumowiczów. Moja żona chce spalic trochę zbędnej tkanki tłuszczowej. Ma zamiar jeździć na rowerze oraz polecono jej środek Super Fat Burner, który podobno przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń.
Co o tym sądzicie? Czy to jest dobry środek? A może są inne lepsze?
Co o tym sądzicie? Czy to jest dobry środek? A może są inne lepsze?
Krzysztof Piekarz