SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zarost-pytanko

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184
Czesc mam dosc oryginalne pytanie odnosnie zarostu na twarzy.Mam 21 lat a prawie w ogole nie rosnie mi zarost na dwarzy w okolicach policzkow i pod nimi.Nie tyczy sie brodki,bokobrodow no i wasow.Co zrobic zeby miec zarost jak np Mamed Chalidov.Mam takie pomysly powiedzcie co o tym myslicie.
-Stoczyc sie jak swinia i czekac na efekty nastepnego dnia.
-Wcierac sobie sperme w twarz
-Zadko kiedy odbywac stosunek gdyz wytwarza sie wtedy testosteron

co poradzicie?,pozdrwo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 140 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1335
Przeszczep sobie włosy z jajec na twarz
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52123 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
albo z odbytu
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184
pytanie jest powazne darujcie sobie takie komentarze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32349
genetyka i tyle. nic nie poradzisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
Hehe ja mam 22 lata i od 20 roku życia męczy mnie ten problem, wcześniej to olewałem. Powiem tyle, że z miesiąca na miesiąc dochodzi mi trochę włosów na twarzy i jest różnica z ilością zarostu teraz, a 2 lata wstecz, choć i tak mizerny ten zarost. I to nie genetyka, że tak już będziesz mieć tylko raczej genetyka taka, że bardzo powoli się pojawia ten zarost. Pytałem ojca czy tez tak miał, spojrzał tylko na mnie i powiedział "Synu, fajny zarost to ja sobie zapuściłem dopiero w wieku 30 lat", miałem wrażenie, że doskonale mnie rozumie i nic nie musiał dodawać :d Też bym chciał sobie zapuścić fajne baki, minimalnie bródkę i wyglądać jak 100% facet, ale widocznie czeka mnie to dopiero za 8lat. A warto dodać, że jak zrobiłem sobie dietę, zakupiłem supli, głównie witaminy, minerały, białko i jakieś tam zioła typu maca czy żeń-szeń to jakby pojawia się on częściej ,ale moze mi sie wydaje.
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadgarstek

Następny temat

Jest tu jakis farmaceuta?

electro
Polecane artykuły