SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wypadła korona z zęba.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
Niecały rok temu, wiosną, miałam robioną koronę na jedynce (jedynka złamała mi się 8 lat temu). Ostatnio zaczęła mi się chwiać, miałam przykry posmak w ustach aż w końcu w sobotę korona mi się obsunęła. Przestraszyłam się i szybciutko docisnęłam ją do zęba, ale wiadomo, trzeba lecieć do dentysty, który mi ją zrobił. Myślałam, że dzisiaj rano zadzwonię, wepchnę się w kolejkę i będę miała spokój, ale on umówił mnie dopiero na czwartek, ponoć dopiero dzisiaj wrócił do pracy po półrocznym zwolnieniu i wcześniej nie może, ale ja już nie wyrabiam z tym, co się dzieje w moim zębie. Chyba nie tylko korona mi odpadła, a wypadło mi z całym wkładem w kanale. Smród i smak niesamowity, dodatkowo dzisiaj zaczęło boleć mnie dziąsło - piecze, swędzi, jest czerwone i opuchnięte. Cierpliwie wytrwać te trzy dni czy nie czekać i lecieć do dentysty i wpychać się w kolejkę? Przez te trzy dni może się coś złego stać? A może lepiej zmienić lekarza? Mam 18 lat a już zęby wymieniam. Myślałam, że zrobię koronkę i będę miała spokój na kilka lat, a tu taka niespodzianka...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19371
jak sie nie cierpliwisz to idz gdzies indziej i tyle.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
Pewnie, zapłaciłam 600zł, doktor spieprzył robotę i teraz mam tak po prostu iść gdzieś indziej... Póki co dentysta został ochrzaniony z takim skutkiem, że jutro przychodzi do pracy godzinę wcześniej i mnie przyjmuje.
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamanie kosci strzalki piszczela- trening w domu a kiedy powort na sale?

Następny temat

nos

electro
Polecane artykuły