SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odstajace uszy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
pumpsuper - a jednak znalazło się coś, dzięki czemu nie ma potrzeby iść na operację i wywalać takiej kasy. http://allegro.pl/otostick-korektor-estetyczny-uszu-i3147809552.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Nowa proteza silikonowa przeźroczysta, praktycznie niewidoczna, którą przyklejamy do głowy i ucha za pomocą hipoalergicznych klejów. Do użytku zewnętrznego. Korektor utrzymuje ucho w prawidłowej pozycji, umożliwia natychmiastowy efekt estetycznie prawidłowy. Można go stosować u dzieci od 3 roku życia ze względu na jego niewielką wielkość.W końcu istnieje rozwiązanie, które pomoże ci poczuć się dobrze oraz inni będą widzieć cię korzystniej. Otostick Korektor Estetyczny Uszu jest rozwiązaniem dyskretnym i bezbolesnym. Jego stosowanie nie wymaga recepty. Korektor może być stosowany jako metoda korygowania problemu separacji uszu lub jako jednorazowa pomoc w szczególnych sytuacjach życia codziennego (śluby, komunie, etc..). Nasi klienci noszą go codziennie tak, aby efekt był stały i widoczny. Po okresie przyzwyczajenia się do zakładania (przyklejania) produktu użycie korektora jest bardzo proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Znaleźć może i można, pytanie czy to będzie działać.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oska5
niee no to co ja napisałam to raz ze to moje gdybanie tylko, a dwa ze naprawde musialbys byc calkiem młodziutki i jeszcze nosic ta opaske najlepiej caly czas przez pare lat chociaz z 2.


ahahahahahhahaa gleba z Twojej wypowiedzi , z pełnym szacunkiem z poradnika cioci zosi

autorze, nie przejmuj się, tylko zbieraj kasę, jeśli tak bardzo zależy ci na zmianie owego "problemu" i nie potrafisz siebie zaakceptować. nie ma innej rady. rok czasu i uciułasz lub leć do roboty na wakacje i problem rozwiązany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Łatwo znaleźć opinie użytkowników Otostick. To jest potwierdzone ale jasne, że jak się samemu nie spróbuje to ... Najłatwiej poprosić o próbkę. Mają fanpage na fb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Masz problem z odstajacymi uszami? czy moze problem z samoakceptacja? wydaje mi sie, ze raczej to drugie, zreszta wyslij zdjecia spróbujemy ocenić. Ja to mam powazny problem wząłem kredyt na firmę, chciałem otworzyc siłownie swoja na osiedlu. I jestem trakcje dołku finansowego. Przedewszystkim człowieku nie mysl o sobie źle. Moze masz jakieś wspomnienia z dziecinstwa które cię dręcza? sądze, ze nie ma domowych sposobów na rozwiązanie tego problemu. Poprostu to jest Twoja uroda. Po co poprawiac? chcesz się miescic w ramy, kóre itak narzuca społeczenstwo. A co jak za rok odstajace uszy stana sie tak bardzo modne, ze wszyscy wokół beda chceili sobie zrobic poprawe operacyjna? juz słyszałem nawet kiedys o poprawianiu swoich genitali wśród kobiet. Nie wierze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W czym ci przeszkadzają te uszy? Nie wiem czy jest sens marnować pieniądze na operacje. Jeśli chodzi o to że ci większość ludzi mówi że masz odstające uszy i się z tego nabija, to mów że trenujesz zapasy, judo albo MMA, mina im zrzędnie i cię zostawią.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Niestety nie ma innego niż operacja sposobu na skorygowanie odstających uszu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
jak można pisać, że nie ma sposobu, kiedy jest. Wybór oczywisty, okazuje się nie dla wszystkich. Otosticki mają dobre opinie i cena 60 zł kończy dyskusję ...
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guzowatość kości piszczelowej!!pomocy!!!!!

Następny temat

Pomocy-nieustający, tępy, rozpierający ból brzucha

WHEY premium