SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowicjusz + oxandrolon = porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
no...wpier.dol ?



nie no joke

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Cortez dobrze piszesz...tak to mniej wiecej wyglada, ile czasu zajmie dojscie do granicy mozliwosci to sprawa idywidualna, ale trzeba nauczyc organizm prawidlowych odruchow.
A jezeli chodzi o ta oxe z indii, jezeli to lyka labs to prawdopodbnie jest to wal. Wklej zdjecie to przynajmniej sie dowiesz
BTW: jaruss nie przesadzaj, na zachodzie tez sa boardy i sie na nich nic nie placi za porade Jedno amerykanie maja zwyczaj doradzac gram tescia / week polaczone z trenem na pierwszy cykl

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-09-20 05:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
proste,scorpion ile bedziesz siedzial u aussies.daj se siana raz tam bylem i mam dosc,wracaj na normalny kontynent bro,bo sie tam za***iesz wsrod tych d****i i pijakow ,panstwo policyjne gorzej niz w baghdad teraz.ja tam bylem tydzien u kumpla ktory tam truckeim jezdzil, masakra jakie manadaty i zasady na drodzezaklad ze na lotnisku cie przetrzepali jak samego osame? mi udowodnili ze koks wciagalem niedawno przed przylotem, poprostu znalezli na mojej szczoteczce do zebow slady kokainy.

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-09-20 05:30:46

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-09-20 05:32:50

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
bo Ty może na prawde jesteś do niego podobny

najlepiej jest w Holandii

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Jesli nie dojadasz to nawet Varu nie bierz, nic Ci to nieda.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
przestan cortez,najlepiej jest w kandzie palisz jointa i cop sie odwraca.....wiesz czemu bo sam palil przed chwila.

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ups szeryf przyszedl

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
No to nie spamowac mi tu, bacznosc!

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Wiem bro, Oz jest ***niete - dokladnie tak jak piszesz, panstwo policyjne - za tescia cie zczesza jak za heroine. Jedyne co tu mozesz kupic to homebrew, niewiadomo jakiej jakosci, nie wiadomo jakiego stezenia (to ze mi ktos mowi ze ma 300/ml to malo znaczy).
Na lotnisku akurat nie bylo tak zle, przeswietlali oczywiscie i kazali otworzyc, ale cudow nie robili...takie akcje jak mowisz mialem we Frankfurcie, jakims gownem mi smarowali plyte glowna zeby zobaczyc czy tam nie zabetonowalem kokainy
Ale poki co posiedze troche, lato idzie, plaze sa fajne, kasy tez nie brakuje...zostawac na stale na pewno nie zamierzam.
Tylko ze po gear musze sie wybrac do Tajlandii, wysterylizowac pojemniki od oliwy do ciala i nalac do tego zawartosc ampulek Skutecznosc bedzie 100%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak produktow z Jelfy

Następny temat

co na II cykl?

WHEY premium