SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nolva a deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
ja ta rozpiske oparłem na opiniach ludzi , którzy doswiadczenie posiadają, i prawie wszyscy mi polecali cykl optimum 14 tyg na boldzie twierdząc że to wyjątkowy koks który sie na dobra rozkreca po 8 tyg i 12 to absolutne minimum.

Jestem teraz w kropce, nie wiem na co sie zdecydować. Zastanówcie sie czy sie nie mylicie.

Czy może być mozliwość że moment po jakim bold zaczyna działac zalezy od danego organizmu i długośc cyklu na nim nalezy dostosować indywidulanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Opinia,że środek się długo "rozkręca",dotyczy osiągania jego stężenia.Jeśli stosujesz stałą dawkę w całym cyklu,to istotnie czas wzrostu stężenia się przeciąga.Aby osiągnąć odpowiednie stężenie środka,stosuje się tak zwany frontload.Sprawa jednak Ciebie nie dotyczy,ze względu na poziom zaawansowania.Częstotliwość jaką wymieniłeś ma sens,w Twoim przypadku(bo takie są też podstawowe założenia,oparte na czasie aktywności środka),natomiast nie ma to nic wspólnego,z utrzymaniem w miarę stałego stężenia w organizmie,przez cały czas trwania cyklu.Cykl 14 tygodniowy mija się z celem.Jeśli to zastosujesz,pomimo naszych sugestii,sam zobaczysz,że w okolicach 8-10 tygodnia,postępy się zatrzymają.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
Częstotliwość jaką wymieniłeś ma sens,w Twoim przypadku(bo takie są też podstawowe założenia,oparte na czasie aktywności środka),natomiast nie ma to nic wspólnego,z utrzymaniem w miarę stałego stężenia w organizmie,przez cały czas trwania cyklu

tutaj Cie nie do konca kumam. Rozwin ta mysl prosze.

To znaczy że mi dawka 400mg e7d styka w zupełnosci tak?

Ja nie mówie że nie zrobie jak mi radzicie. Tylko zrozum że ja mam już teraz straszny mentlik w głowie bo na innych forach mi radzili 14. Dawałem link tuttaj to post został skasowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ta ilość może wystarczyć i nie twierdzę,że jest to za mało czy za dużo...Po prostu częstsze iniekcje np.200mg E3D,dadzą Ci równiejszą krzywą stężenia w całym cyklu.Tym się zainteresuj.Chętnie bym pomógł ale:primo-nie rozpisuję cykli,duo- sam dopiero nauczyłem się o co w tym wszystkim chodzi.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Author Rea pisal w ktorejs ze ksiazek zeby stosowac boldenon e3d lub 2xtyg poniewaz odczuwalne jest przy e7d ze pod koniec tygodnia apetyt juz nie ten sam, co tez potwierdzone bylo przez paru urzytkownikow naszego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
Ta ilość może wystarczyć i nie twierdzę,że jest to za mało czy za dużo...Po prostu częstsze iniekcje np.200mg E3D,dadzą Ci równiejszą krzywą stężenia w całym cyklu.Tym się zainteresuj.Chętnie bym pomógł ale:primo-nie rozpisuję cykli,duo- sam dopiero nauczyłem się o co w tym wszystkim chodzi.Pzdr.

Może wystarczyć? Myslałem że 400mg to duża dawka.

Czy ta równiejsza krzywa ma aż tak duże znaczenie?

O rozpisywanie cykli mi nie chodzi tylko o ogólne wskazówki zauważ.

Sam dopiero nauczyłeś sie o co w tym chodzi? Czy aby na tyle aby być w 100% pewny swych tez?

I czy to że cykl na boldzie to max 10 tyg. to wiecie z własnych doświadczeń czy z jakichś nie pewnych artów? Bo ja znam ludzi którzy twierdzą ze minimum to 12 tyg. I znam też takich którzy twierdzą tak jak Wy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Myślisz,że odpowiadamy Ci,bo coś,gdzieś usłyszeliśmy i przeczytaliśmy?!Zainteresuj się najpierw tym kto z Tobą rozmawia w temacie a dopiero później zadawaj takie pytania.Pzdr.
EDIT:Rozbroiłeś mnie twierdząc,że są to moje tezy.Prawie jak Joe Weider-trener of champions.Prawie,robi dużą różnicę...

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-07-26 14:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
Bo pisałeś że dopiero niedawno skumałeś o co w tym chodzi a to zakrawa na nowicjusza, bez urazy

A ja znam ludzi doświadczonych i zarówno jedni i drudzy mają swoje przeciwne zdania odnosnie cyklu na boldzie i to dla mnie poważny dylemat dlatego upewniam sie na ile Wasze info są miarodajne, żeby kasy nie wywalić w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie poczułem sie urażony.Sam zobaczysz,że im dłuższy będziesz miał staż treningowy,tym częściej,będziesz sobie zdawał sprawę z tego,jak mało wiedziałeś.Trenuję co najmniej od 8 lat,instruktorem i dietetykiem jestem od 5...To tak w woli wyjaśnienia.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 794
ok, a więc na bank jesteś pewien że cykl na boldzie to góra 10tyg? I wiesz o tym z własnego doświadczenia...?

A co do dawek uważasz że 400 to niedużo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana priorytetów- Duża siła i spadek wagi

Następny temat

Czy jak brałem wcześniej saa to czy prohormony będą na mnie działać?!

WHEY premium