SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naturalna osłona przy oralnych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
też mam mielony musze kupic wtedy go duzo wiecej bo taka jedna paczka po 100g to na jeden dzien starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super sprawa brałem na cyklu z mety 40mg przez 6 tyg razem z heparegenem wor 1 kg mi starczyło jadłem przed posiłkami po 10gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
ostropest plamisty bardzo dobre zioło (mielony gorszy od nasion) co nie znaczy że zły sam biore 1 łyzeczke na noc, przy łagodnych cyklach polecam 2łyżeczki też w zupełności starczą jeśli chodzi o obrone naszej wątroby,w moim przypadku ostropest lepiej sie sprawdza od essentiale i liv.52 i wychodzi taniej. Nie pisze bo taki mam kaprys tylko pisze to co zaopserwowałem po wynikach wątrobowych a robiłem ich naprawde sporo i często

KabaSss
wątroba to najbrudniejszy organ w naszym ciele i powinniśmy ją jak najczęściej oczyszczać przede wszystkim woda i jeszcze raz woda i jeszcze woda a toksyczność leku nie ma nic do jego działania chyba że na watrobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
z tą wodą to prawda, ja zawsze staram sie ją pic rano na czczo czasami z cytryną myśle ze dobrze czyści te wszystkie drogi

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-04-19 17:34:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa warianty cyklu wino+prop

Następny temat

Metanbol 1 cykl

WHEY premium