SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadmierne pocenie sie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
pod żadnym pozorem nie bierz bellergotu, bo mimo, ze produkuje go herbapol, nie jest to lek ziołowy.zawiera pochodne benzodiazepiny i moze prowadzic do uzależnień. nie wiem czy pomógłby ci na pocenie...moze nadmierna potliwość wywołana jest złą praca tarczycy (masz jakies inne dolegliwości np.drżenie rąk, nadmierny apetyt, ciężkoci przytyć, częstoskurcz-wysokie tętno), chorobami nerek, nadciśnieniem i przyjmowaniem sterydków.
po wykluczeniu przyczyn ogólnych-konieczna wizyta u lekarza-spróbuj kuracji ziołowych np. szałwii, ktora mozesz pic lub dodawac do kąpieli lub lekko uspokajających np.Nervinum.

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
gdzies jakis czas temu wyczytałem ze potas jest dobry na nadmierne pocenie sie,a co do objawów to trzęsienie sie rąk kiedys wystepowało ale z czasem przeszło a pocenie sie zostało.przy okazji pocenia sie cisnienie również mi sie podnosi a co do lekarza to stary **** byłem u niego i wytłumaczyłem mu w czym rzecz na co stwierdził ze nic mi nie jest i polecił zebym zrzucił pare kg.

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pisałem już "Porób podstawowe badania + tarczyca."

Trzęsienie rąk może potwierdzać nadczynność tarczycy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
właśnie, jeśli występowało trzęsenie rak, to moze byc tarczyca. idż zrób sobie przynajmniej tsh- czy ten lekarz, ktory powiedział, ze jestes zdrowy, zlecił ci te badania? ;))
pozdrawiam

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
nic mi nie zlecał a pozatym bywałem ostatnio u lekarza dosyc czesto raz po w******lu badali mi serce,głowe i nic nie wyszło... ostatnio miałem badania EEG i przy okazji miałem równiez sprawdzane cisnienie zreszta jak zawsze kiedy jestem u lekarza i tez wszystko ok. zanim sie wybiore do lekarza to cobyscie polecili tak profilaktycznie jakies minerały witaminy??

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Poleciłbym Ci, żebyś przestał marudzić. Albo coś robisz w kierunku poprawienia obecnego stanu (lekarz + badania), albo siedzisz i zrzędzisz na forum bo sądzisz, że ktoś Cię tutaj uleczy albo poleci panaceum na Twoje bolączki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
nic mi nie pozostaje jak isc do lekarza... a co to o witaminy przeciwdziałajace poceniu sie nie mozna zapytac??chyba po to jest to forum zeby zaczerpnąć wiedzy a nie tylko odsyłać do lekarza.
widze ze należy juz zakonczyć ten temat bo moze on prowadzic do niepotrzebnych kłutni pozdro!

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Najpierw prawidłowa diagnoza później leczenie. Nie na odwrót - szczególnie jeśli chodzi o doraźną pomoc i mylne złudzenie całkowitego wyleczenia. Tak trudno to pojąć...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
Dobrze skoro się tak uparłeś, to ci napiszę:
Nadmierna może być skutkiem awitaminozy B1 i b2, ale zazwyczaj wówczas występują inne objawy nerwicowe (po wykluczeniu tarczycy, moza pod nie podciągnąc drżenie rąk ;)).
Jeśli okaże się, ze jestes zdrowy, zrób sobie mieszankę ziołową:
Doustnie:
40g liści orzecha włoskiego
20g ziele skrzypu
10g liści melisy i ziela krwawnika
Zagotowac w 1/4 litra wody. pic 2razy dziennie po pół szklanki

Kapiele:
1/2 kg! kory dębu i korzenia arcydzięgla-zagotowac, dosypac 10dkg lisci orzecha włoskiego i mięty, odstawic do naciagniecia i odcedzic do wanny. Musisz w tym siedziec co najmniej pol godziny 1 raz w tygodniu.

Musisz jednak wykluczyc: złe krązenie, słabą pracę nerek, zła pracę gruczołow wydzielania wew.

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To teraz mamy pewność, że zainteresowany zacznie kuracje ziółkami, podniesie się na psychice i będzie twierdził, że jest już zdrów, a stan chorobowy jak trwał tak będzie trwał.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odbita nerka

Następny temat

Sen , czy taki sposob mnie wykonczy .

WHEY premium