SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muay thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
ja ci polecam Rafała jak najbardziej, napewnio sie z nim dogadasz ;] sekcja jest naprawde spoko i warta polecenia jak dograsz boks to nie bedzie zle. Rafal napewno podejdzie do ciebie indywidualnie bo nowych na sekcji traktuje w szczegolny sposob, a i z wyjazdami na zawody nie ma problemu bo chlopaki z Rzeszowa dobrze sobie radza. jezeli masz jakies pytania to pisz, a jak chcesz zoatawie ci nr do Rafała porozmawiasz z nim i bedziesz wiedzial na czym stoisz. Nie ma podzialu na grupy wiec nabor na treningi trwa caly rok, przyjedz zabaczysz jak jest a gwarantuje ze wrocisz. co do specyfiki treningow to mozesz byc pewny ze na kazdym napewno sobie po kopiesz i po pracujesz nad kopnieciami, nie przypominam sobie treningu na ktorym byly by tylko rece. jasne ze czasami nacisk na techniki reczne jest wiekszy ale nie ma az tak duzej roznicy



Zmieniony przez - Normanek21 w dniu 2010-12-02 19:01:22

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK. jak możesz i myślisz, że Pan Rafał nie będzie miał nic przeciwko temu, żebyś mi dał jego numer, to prześlij mi na [email protected] . Dzięki wszystkim za odpowiedzi, jak będę miał jeszcze jakieś pytania, to będę pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
888822333 wyslalem na maila ale jak by czasem nie doszedl masz tez tu ;] spokojnie nie bedzie mial nic przeciwko ;]
http://www.muaythai-rzeszow.pl/index.php?id=129&id2=114 tu masz strone sekcji mozesz sie troche dowiedziec o trenerze

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JEST! ZNALAZŁEM AUTOBUS< CO JEDZIE O 2130 DO JASŁA!!!! MOGĘ BYĆ NA WSZYSTKICH 4 TRENINGACH MUAY THAI!!!!

czy ktoś wie może, gdzie jest przystanek wagabunda w rzeszowie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
kolo pkp a w zasadzie na przeciwko ;] to przystanek lini miedzynarodowych ;) no to mam nadzieje ze widzimy sie w poniedzialek o 17.30 na treningu. pozdro

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wystarczą 2 treningi muay thai w rzeszowie + 2 treningi boksu w jaśle? bo jak sobie przeliczyłem ile wydam na bilety to wyszło mi 320 złotych za same bilety. Mam nadzieję występować w jakiś amatorskich zawodach, oczywiście wszystko po jakimś czasie. mam 23 lata. mam szanse???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
zalezy od ciebie jesli szybko lapiesz to na zawody napewno pojedziesz ;]

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normanek, dopiero po 10 lutego, bo w zimie daje 3 renty pod rząd mamie na węgiel i na razie nie mam kasy, ale zobaczymy się na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja będę chodził na treningi do szkoły podst. nr. 2 chyba wtorek czwartek o 1915, bo blisko pksów, a na tamte treningi to bym pewnie nawet nie trafił:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
tak na dobra sprawe te miejsca sa w zasadzie tak samo daleko od pksow ;] zreszta wybierz sie gdzie ci pasuje ;)

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOŁOTA VS MOLLO - przeżyjmy to jescze raz. Okiem eksperta- HUMOR

Następny temat

Miszczunio Oleg Maskajew

WHEY premium