SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mroczki, snieg przed oczami, gorsze widzenie w ciemnosci ,zawroty glowy po uderzeniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
pgr, ale zwroc uwage ze on juz byl u okulisty i wyszly mu wyniki prawidlowo. Odklejenia siatkowki nie jest tak latwo przeoczyc, jesli pacjent mowi ze jest po urazie glowy i slabo widzi - lekarz bada wtedy oczy m.in. pod tym katem.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Zawsze można powiedzieć coś głupszego. Np. że to borelioza
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
everr, nie wymyslaj z neurochirurgami, chyba ze chcesz goscia po prostu nastraszyc

ze niby co, jak u neurologa nic nie wychodzi, to trzeba kroic i zajrzec do srodka?

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
no pewnie ze kroic i uczyc jeszcze studentow co tam w mozgu jest

dobra tamto kasuje, przesadzilem

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
Mam to samo od 2 lat i nic nikt nie wie o co chodzi.W oczach nic nie wykryto.Na przeswietlenie glowy tez nie ma chyba co isc - juz nie na 1 formu czytalem,ze ktos nie widzi a "mardzy medycy" mowia,ze wszystko gra.
Czas chyba skonczyc z tym zyciem gdyz takie zycie mija sie z celem.Nie wiem ile pociagne jeszcze ale do smierci czyli ok 30 lat nie mam zamiaru tak zyc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niebezpieczne?

Następny temat

zgubne skutki hipnozy-czy da sie cofnac?

WHEY premium