SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja silownia

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 903
Ps Panie Kelton prosze najlepiej napisac ktore firmy wykorzystaly pana rozwiazania nazwe firmy i co wykorzystala. Mam nadzieje ze Jak pan powiedzial A to powie Pan B i poznam w koncu kto wykorzystuje pana rozwiazania. I prosze sie nie wycofywac i nie zaslaniac sie tylko napisac a sam juz osobiscie poprosze dana firme o odniesie sie do Pana slow. Mam nadzieje na dobry artykul i dowiedzenie sie prawdy czy faktycznie te Pana rozwiazania sa wykorzystywane przez kogos. Raz jeszcze pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Oczywista bzdura - jest wiele firm produkujących sprzęt dłużej niż 5 lat. Jest również kilka w Polsce które robią sprzęt faktycznie profesjonalny - głównie dla siłowni i fitness klubów (w nich trudno szukać sprzętu Keltona czy Marbo - to nie ta półka...)- jednak poziom jakościowy, gabarytowy jak i cenowy tego sprzętu jest nieosiągalny dla wyposażenia domowej siłowni.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Kefo_ja: Od jakiego czasu śledzisz rynek sprzętu kulturystycznego ? Od jak dawna jesteś na SFD ? Pytania retoryczne nie wdaję się w dyskusję.

Ravenlord: Nie nie jest bzdurą to co piszę, pisałem o sprzęcie do domowych siłowni, a nie na komercyjnych.

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2009-04-11 18:53:23
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Modlitewnik

Następny temat

Obciążenie olimpijskie potrzebne

WHEY premium