SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

lipomastia-zioła, leki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 635
Witam wszystkich. Problem z lipomastią mam już od ładnych kilku lat. Myslę ze zaczeło się to na poczatku okresu dojrzewania i trwa do dzisiaj.
Lipo nie związane jest z wagą, bo miałem je gdy wazylem 40 kg i miałem niedowagę, mam je takze i teraz gdy waga jest ok.
Próbowałem je zrzucić normalnym treningiem redukcyjnym, aeroby,basen, biegi, ale nic nie działa. Przypuszczam, ze całym winowajcą są hormony.
I tutaj właśnie mam pytanie- znacie jakies sprawdzone i bezpieczne sposoby na zbicie prolaktyny? Brom oczywiście odpada z racji tego, ze jestem mężczyzną. Myślałem nad ziołem- mniszkiem pospolitym. Co o tym myslicie?
Innym mim pomysłem było podbicie w górę dopaminy, która poniekąd blokuje prolaktynę tylko nie abrdzo wiem czym ją mogę podnieść.

Dzięki z góry za rady :)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 635
przepraszam pomyliłem mniszka z niepokalankiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3689
idz do endokrynologa i po sprawie a nie bawienie sie we własną apteke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stabilizator obojczyka do gry w piłkę nożną

Następny temat

Mydło Aleppo