SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolor trenbolonu ?..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
Lloyd.s - powiem tak to ze proszek jest bialy nie znaczy ze po rozpuszczeniu bedzie jasny po 2 myslisz ze jest sens specjalinie do trenu dawac inny olej ?? ciemniejszy ?? bo to cos zmienia ?? i po 3 gestosc jak i ciemny kolor z Praktyki dla mnie oznacza towar mocniejszy.

"Podobne „rdzewienie” roztworu możemy zaobserwować, gdy zbyt mocno podgrzejemy trenbolon" czyli chlopaki za mocno podgrzewaja tren i po zakresie pewnej temperatury zmienia swoja barwe.

a to ze sie nei zgadzacie macie prawo ja tylko mowie co bralem a trenow roznych smaokowalem trochu i wiek ktory klepal najlepiej .

Pozdrawiam



Zmieniony przez - masarniak w dniu 2010-03-15 11:39:30

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Masarniak - ja nie pisze ze do trenu maja specjalnie uzywac innego oleju
A to ze uwazasz ze gestosc oznacza mocniejszy towar to pomysl teraz tak :
Mysle ze wiesz jaka gestosc ma olej zwykly slonecznikowy, olej z pestek winogron, i powiedzmy MCT. Najgestszy bedzie slonecznik, najrzadszy MCT, i mysle ze gdyby zrobili tren na MCT to bylby zadki jak sik, i jasny jak prop na EO, a gdyby zrobili na sloneczniku, bylby gesty i ciemny.
Przeciez gestosc wyrobu nieswiadczy o ilosci zawartosci substancji aktywnej. W calej fiolce masz powiedzmy 1g, a oleju i dodatku jakies 9,5ml wiec oczywistym jest ze gestosc bedzie powodowac te 9,5 a nie ten 1g.

Ale to tylko moje rozumowanie, poparte czesciowo na wiedzy, a czesciowo na rozumowaniu. Co prawda brak u mnie praktyki, bo pewnie gdybym robil towar dla siebie, to bylbym w stanie powiedziec w 100%

Z kolei ja chcialbym sie dowiedziec, czy faktycznie jest tak ze ten "przegrzany" tren jest nieefektywny ? Bo niebardzo chce mi sie w to wierzyc z jednej strony, ale z drugiej ciekawi mnie to bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
porownaj prolke 100mg jelfy do enana normy 250 w 1 ml inne skladniki leku to alkohol benzylowy w ilości 50 mg i olej arachidowy do 1 ml zoabcz jaka jest roznica w gestosci ? ale sam nie produkuje wiec nie bede spekulowal bo w ampulce nie siedzialem :)


tren utlenia sie w temperaturze powyzej 100 stopni C wiec dlugo trawle przegrzewanie zpowoduje czesciowe lub i calkowite utlenienie.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Nie no to wiadomo że 100mg do 250mg niema co porównywać, myślałem że mówisz o tym że wybierając między dwoma produktami o "tej samej" zawartości wybierasz ten który jest gęstszy. Używając nawiasu mam na myśli przypuszczenie tej samej ilości mg, bo wiadomo jak jest w underach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
przegrzanie trena tzn ?
tren acetat ma temp topnienia 96-97 C
nawet kilka stopni powyzej tej temp nie powinno powodowac degradacji termicznej trenbolonu
jezeli utlenianie naprawde wystepuje, to temp musi byc naprawde wysoka i pewnie przez dlugi czas

do tego tren "wybarwia sie" - lapie swoj wlasciwy kolor dopiero blisko temp topnienia
zbyt malo nagrzany tren bedzie jasniejszy, moga w nim plywac jakies klaki, nie krysztaly w wyniku krystalizacji, tylko moze byc metny, jakby jakies brudy w nim plywaly
oczywiscie bedzie slabiej dzialal

co do wplywu rodzaju oleju na kolor trena, to jest on bardzo maly
czy to slonecznik, czy arachidowy, czy z pestek winogron, kolor i tak bedzie ciemny, powinien byc ciemny
proszek trena tak intensywnie zabarwia roztwor, ze rodzaj oleju ma naprawde minimalny wplyw
jedynie EO rozjasnia mocniej
widzialem dobrego trena 100 mg/ml z 50% dodatkiem EO i dalej byl mocno ciemny

nie wierze w jasne treny
albo to nie jest tren, albo jest mocno zanizony



Zmieniony przez - Maxims w dniu 2010-03-15 20:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
temat zakonczony

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop !!!

Następny temat

tescik , metka

WHEY premium