SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klikanie bol stawy kolana

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!
Moj problem pojawil sie rok temu. Najpierw bylo klikanie w lewym kolanie.potem pojawil sie bol. w okresie zimowym bolaly mnie wszystkie stawy. Tlumaczylam to charakterem pracy.. w kuchni, w ciezkich i niewygodnych butach ochronnych, zmienne temperatury. Oczywiscie zjadlam juz wiadro glukozaminy i przyznaje, ze jest do niczego. Mieszkam w Dublinie i jestem skazana na jednego polskiego ortopede ktory bagatelizuje moj przypadek i szczeze mowiac ma mnie poprostu w d a przy okazji kasuje niezly szmal. Mialam robiony rezonans magnetyczny ktory wykazal zmiane zwyrodnieniowa lakatki przysrodkowej ale wspomniany ortopeda twierdzi, ze to pewnie pekniecie i trzeba robic artroskopie a sam umywa rece. Prosilam o zastrzyki z Suplasynu zeby ratowac chrzastki ale odmowil. Za to dal mi jakis zastrzyk(nie powiedzial nazwy)przeciwbolowy po ktorym mam goraczke 39 stopni. zapomnialam dodac, ze mosialm odejsc z pracy bo po godzinie stania na nogach wylam z bolu.. o przeciwbolowych moge zapomniec; refluks zoladka, zolty jezyk, niestrawnosc. na chwile obecna jestem bezrobotna i juz koncza mi sie pomysly jak sie ratowac!
Pomocy, czy ktos przez to przechodzil, wie jakie kroki powinnam podjac, moze to jakas tajemnicza choroba zakazna..dodam ze moj chlopak takze zaczal miec problemy ze stawami..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Witam!
Mam takie same objawy i wciaz probuje sie dowiedziec co mi jest. Czy wam udalo sie zdiagnozowac chorobe? Jesli tak to blagam o kontakt. [email protected] kom 07849136910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie odświeżamy starych tematów i patrzymy w kalendarz .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania krwi na Hiv cennik

Następny temat

pachy

WHEY premium