SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłopot z uchem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej
mam taki oto problem:
kiedy uprawiam aeroby (obecnue tylko szybkie chodzenie), doznaje czegoś w rodzaju "zablokowania" w prawym uchu. Nie wiem jak to opiać, to takie uczucie jakby mi ktos wody nalał do ucha, chyba wiecie jak to jest, kiedy czasem taka jakby membrana sie pojawi w uchu i słychać wszystko jakby było przytłumione.

problem nie chce zniknąć przez cały okres ćwiczeń, co jest bardzo frustrujące, bo zamiast sie skupiać na marszu to ciagle myśle o tym uchu.

co to może być i czy można sobie z tym poradzć na włsną ręke czy lepiej iśc do laryngologa?
jak potrzebujecie wiecej info o mnie to pytajcie, odpowiem.

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
do laryngologa - prawdopodobnie woszczyna w uchu , trzeba wypłukac....
ewentualnie cos z trąbką słuchową (przytyka sie)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trąbka, a od czego ona może sie uszkodzić?
może np od zeskoczenia z wysoka??? albo od mocnego tupnięcia stopa o twardy grunt??

pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o szybka odp."przewiechy"

Następny temat

oddawanie krwi a wyniki w sporcie

WHEY premium