SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmmm dziwne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
Witam. Od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie. Co jakiś czas czuję sie jakbym był "mocno naprany" chociaż nie piłem nic. Normalnie tak jakbym miał już zaliczyc przysłowiowego zgona. Najlepsze jest to ze ostatnio kolega też to zauważył u siebie. Dodam, ze mam 17 lat i nie piję bez okazji.
Badania robiłem 2 tygodnie temu i bylo wszytsko ok.
Może jakieś ciśnienie albo normalne dojrzewanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
Ok dzieki za porady :)
Jak tak będzie jeszcze przez jakiś czas, to udam się do lekarza. Myślę, ze przejdzie samo bo ostatnio coraz rzadziej to mam. Kupię narazie witaminy jakieś, może cos na podniesienie ciśnienie i będę obserwował.
Idę spać, bo moze to od niewyspania.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Co oznacza słowo "naprany"? Nie pytam o wyjaśnienie znaczenia tylko o dokładne objawy. Zawroty , dezorientacja , mdłości , uczucie utraty kontroli nad członkami ciała czy co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
nie, nad wszytskim mam kontrolę, wszystko rozumiem co kto mowi, tylko tak dziwnie, jakbym był pijany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
TO znaczy co dokładnie? Przewracasz się czy czujesz się tak jakby obraz nie do końca był stabilny ale nie z powodu ostrości tylko samych Twoich odczuć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
taka słabsza ostrosć tak jakby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Ciężko się dogadać. Ucho nie bolało ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
aha dodam, ze wiecznie mam zimne stopy lub dłonie ;/ mimo ze mierzone ciśnienie mam w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
nie bolalo nic, to takie uczucie jakbyś był po paru piwkach, jes a póżniej przechodzi. Może zmeczenie/ niewyspanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
A może coś co powoduje gorsze ukrwienie mózgu (tak jak powoduje gorsze ukrwienie kończyn z tego co piszesz)? Zdecydowanie jest to coś niepokojącego. Było już tak kiedyś? Napisz od kiedy się zaczęło , jak często się to pojawia , w jakich okresach , czy możesz to skojarzyć z jakimiś czynnościami które wykonujesz , czy występują inne objawy. Alkohol niewiadomego pochodzenia lub inne używki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
Mozliwe, ze to spadek cisnienia, kiedys mialem cos podobnego tzn jak np dlugo sie smialem czy jakis wysilek fizyczny to czulem sie jak bym byl w snie albo wlasnie jak bym wypil tak jak by czulem, ze to nie dzieje sie na realu cos w tym stylu dlatego wlasnie, ze malo powietrza nabralem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
nie ma szans na jakiś alko i używki. \Zdarza sie raz na jakiś czas najczęściej w szkole. Najdziwniejsze jest to, ze u kolegi (rówieśnika) też to wystąpiło.
Jeszcze niekiedy jak coś mówimy to później sobie myślimy ( co ja pier*****)(sorry za wyraz)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bardzo prosze o pomoc

Następny temat

Samopoczucie/oslabienie itp. :[

WHEY premium