SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny ból głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedawno znowu zacząłem chodzić na siłkę (miałem przerwę ok pół roku). Postanowiłem ćwiczyć tak jak wcześniej ale gdy przyszła kolej na podciąganie na drążku nagle zaczęła mnie nap*ierdalać głowa. Ból był tak silny, że musiałem przestać i odpocząć jakieś 10 minut. To nie był jakiś zwykły ból głowy bo bolała mnie nie cała głowa jak to zwykle bywa tylko mniej więcej środkowa część lewej półkuli. Minęło cztery dni od tamtego czasu. Wszystko niby ok ale gdy ćwiczę sztangą na bicepsy to znowu pojawia mi się ten ból i nie jestem w stanie dalej normalnie ćwiczyć bo głowa mnie boli do końca dnia (lub dopóki nie wezme ibuprom ). Przy innych ćwiczeniach to nie występuje. Wiecie co to może być? Czym to może być wywołane? Jak temu zaradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
może za dużo myślisz przy tych ćwiczeniach i stąd ten ból głowy

a tak na serio to może podskakuje Ci ciśnienie i to dlatego

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie ciśnienie
ale co z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
NO najlepiej zmierz sobie cisnienie jezeli bedzie wyzsze niz 120/80 to powtorz pomiar przez kilka dni. Jezeli bedzie nadal za wysokie to trzeba poszukac przyczyny.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już wiem o co chodziło. Nadciśnienie na 100%. Ale czego to było skutkiem? Otóż przyczyną tego bólu głowy było nic innego jak kawa, którą piłem przed treningiem. Jak przestałem pić to problem zniknął.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

venom 500/200 po zakrzepicy żylnej

Następny temat

GINO Konkretne pytanie-konkretna odpowiedz:)

WHEY premium