SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dwukrotne złamanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Witam. Mam ogromny problem. Moze zaczne od pierwszego złamania... miało ono miejsce w 2001 roku - złamana 5ta kość śródręcza prawego, złamanie się zrosło jednakże pod kątem 30stopni co jest dozwolone w chirurgii. drugie złamanie nastapiło 30 stycznia 2005 roku, leczenie zakończono 9 marca br. - złamanie nasady i przynasady 5tej kości sródręcza prawego. Problem jest taki ze czuje ból np gdy komuś podam ręke jak się witam i to nie musi być wcale mocny uścisk. Na siłowni nie moge wykonywać wielu ćwiczeń (np. wiosłowanie półsztangą, wyciskań na ławce itd.) Pytanie jest takie... Czy to ustapi czy nie? czy coś na to da się zrobić? Lekarz powiedział ze mam ćwiczyc tą ręke więc ją ćwicze więc jako taka rehabilitacja jest. Z góry dziękuje za odpowiedzi. POZDRAWIAM.

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Lekarz powiedział rehabilitacja czy siłownia bo sądze że to pierwsze, poza tym ból może wystepować przez dłuższy czas po 2-krotnym złamaniu, Powinieneś sie zająć 100% wyleczeniem czyli rehabilitacją --> żeby nie bylo problemów

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18232
Wogle mozesz caly czas bol jakis czuc przez pogode i wogle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Chirurg doskonale wiedział że ćwicze na siłowni i nic o tym nie mówił by nie chodzić na siłownie no ale to oczywiste że nie pobiegłem odrazu na siłownie i zaczołem ćwiczyć bo bym się tylko uszkodził miesiąc nie ćwiczyłem. Hmmmm chirurg w dodatku jest zarazem lekarzem sportowym. Powiedział jednoznacznie: "masz zacząć ćwiczyć sródręcze a w razie czego konsultacja telefoniczna" Hmmm z tego co widzę to powoli ustępuje to i moge już ćwiczyć ale musze uważać. POZDRO

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne-Solarium ! %-)

Następny temat

Białawe naloty candida albicans na przełyku.

WHEY premium