SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka i andropen british ddragon

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
no właśnie irko123, a kolo mi rozpisał na 6 tyg 1t-1, 2t-1,5 3t-2 4t-2 5t1,5 6t-1,5 troszke dużo mi sie wydaje, szczególnie że ty napisałeś 275mg e5d

Nie obawiam się tego kto trenuje sto kopnięć, lecz tego kto trenuje jedno kopnięcie sto razy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
piramidek z tego testo nie musisz robic, przyjmijmy ze jest tam to co ma byc to ustal sobie stala dawke i raczej na dluzej niz 6tyg, 8-10 to spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
stała dawka znaczy sie 1ml czy 275mg, właśnie niewiem ile, i czy dece walić w takich samych odstępach jak testo?

Nie obawiam się tego kto trenuje sto kopnięć, lecz tego kto trenuje jedno kopnięcie sto razy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
może coś takiego??? deka 1-8 300 e5d
test 1-10 500mg e3d

Nie obawiam się tego kto trenuje sto kopnięć, lecz tego kto trenuje jedno kopnięcie sto razy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zakladajac, ze jest tam co ma byc 500mg testo e3d to dosc sporo, sadze ze te 275mg e3d spokojnie ci starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
ok a deca tak samo?

Nie obawiam się tego kto trenuje sto kopnięć, lecz tego kto trenuje jedno kopnięcie sto razy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
deke mozesz zostawic tak jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
aha jasne irko, mój błąd, jasne że 275mg e3d wystarczy, dzięki , 500 e3d b by mnie rozsadziło heheh czyli rozpisując to tak: test 275mg e3d deca 300mg e5d starczy mi to na- test 8,5 tygodnia a deca na12tyg, do końca to walić czy jakoś określić czas stosunkiem deki do testa?

Nie obawiam się tego kto trenuje sto kopnięć, lecz tego kto trenuje jedno kopnięcie sto razy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
dokup testo, samej deki nie bij bo jak zle reagujesz to cie mocno przyblokuje, testo mozesz ciagnac nawet dluzej od deki z tydzien lub dwa, w proviron tez lepiej sie zaopatrzyc, lepiej go miec i nie uzyc niz go nie miec jak bedzie potrzebny, ja takie "szufladowe" srodki zawsze trzymam w razie "W"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
providon w razie gino tak? ok jeśli już wystąpią jakieś objawy, mam przerwać cykl, i zacząć providon, czy kontynuować i dołączyć providon do cyklu?, czy odblok z clomidu konieczny po cyklu?

Nie obawiam się tego kto trenuje sto kopnięć, lecz tego kto trenuje jedno kopnięcie sto razy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol podróbka ?

Następny temat

deca grecja fake ??

WHEY premium