SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca... dd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 772
witam , jetsem na cyklu deka i winstrolem narazie jestem po 2 dwoch strzalach 200 i 300 mg , zaczelem cykl 1,5 tyg temu , winstrol mam zamair wziasc w 5 tygodniu. No i juz czuje ze mnie deca zaczyna blokowac;/ moze mi ktos powiedziec ile w jakich dawkach powinienem wziasc "lecznicze" dawki testosteronu ?:P wiem ze temat byl walkowany 100 razy ale nic nie ma konkretnie na ten temat .. nie wzielem tescia odrazu ze wzgledu na male problemy z gino. Pozdrawiam i z gory dzieki za odp.

PS. jest to moj pierwszy cykl na koksie

Zmieniony przez - sasak2 w dniu 2008-04-23 19:34:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 772
witam, zdecydowalem sie na tescia, tylko propa czy enana teraz?? i brac nolve odrazu czy tylko w przypadku wystapienia objawow gino ? Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektorzy mowia ze deka powinna byc laczona z testem w stosunku 2 do 3 a inni ze nawet 1 do 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94919 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Bardzo madrze, od gino sa antyestrogeny. Przybijaj propa 100 eod rowno z 250 enana e4d, propa daj pierwsze 2 tyg zeby poczuc szybki przyplyw tescia i pozniej kontynuuj na samym enanie.
edit: chvj z ankiety i tak juz przybil glab kapusciany.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-04-23 19:42:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94919 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ew samego enana w pierwszy dzień fronta 750 mg potem 250 mg co 3 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Front by sie nadal, ale przy poziomie wiedzy jaki prezentuje moim zdaniem niech zrobi takie kombinacje. I tak cykl z dupy jak na pierwszy kontakt z saa, bedzie blok elegancki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5518
Na pewno bicie front loadu 750mg lub testo combo to nic dobrego dla kogoś kto jest podatny na gino. Poleciał byś na samym propie to już było by coś. Jeśli nie chcesz posiłkować się testosteronem to zaopatrz się w Proviron i dawkuj go 50mg ed do samego PCT. Podczas odblokowania dawkę możesz zmniejszyć do 25mg(1tab).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 772
czyli jakbym zapodal ten proviron nie msuze brac tescia ?? pozdro

Zmieniony przez - sasak2 w dniu 2008-04-23 21:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5518
Przy umiarkowanych dawkach nandrolonu nie musisz. To też androgenny stymulator libido. Fakt faktem wcale taniej nie wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 772
no ogolem mam deci 2000 mg...;p oreintujesz jakie sa ceny na czarnym rynku i w aptece mniej wiecej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Opcja provi przez caly cykl absurdalna, prostata oberwie i tyle z tego bedzie. Do cyklu z deci niezbedny jest testosteron, 1000 razy to juz bylo mowione, ale zawsze sie znajdzie taki...
Kup sobie lepiej nolva jezeli boisz sie gino.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROHORMONY A WZROST

Następny temat

cetabon

WHEY premium