SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cr+mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5625
Co soadzicie aby polaczyc creastera i mono ? efekt bedzie lepszy niz po samym mono?
A moze creaster + jablczan ?

Myslalem o braniu
treningowe 30min przed i zaraz po treningu 3kaps Creatine megacpas+2kaps Creaster
bez treningu rano 3kaps Creatine mc+3kaps creaster

A i pytanie czy w Creatine mc jest ta sama kreatyna co w monohydracie creapure olimpa z skw ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5625
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ester + jabłczan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5625
Dz damix za odp.

Tez tak mysalelm tylko sam niewiem...
Tzn wczesniej bralem mono olimpa i bylem bardzo zadowolony (przed tym 500g Ultimate ale gorzej poszlo niz po olimpie) osatnio zjadlem 2 puszki cp i prawie 0 efektow. Tzn sila szla normalnie jak po krea ale masy prawie nic.

Dlatego niewiem czy nie bedzie lepiej wzbogacic zwykle mono creasterem bo moze jablczan slabo na mnie dziala.

Ehh...a do tego te sciemy ze po jablczan malo nawadnia i spadki male na mnie nie dzialaly bo mi cp tylko 1cm dalo i mimo diety nawet to zeszlo w krotkim czasie...

Takze nadal niewiem co wybrac :P

Zmieniony przez - -LoHA- w dniu 2005-04-26 17:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
to mozesz połączyc ester z jablczanem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie WItaminy przy odchudzaniu ?

Następny temat

Rozpiska supli --- Rzeźba

WHEY premium