SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sądzicie o firmie VITALMAX?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218
NOWA FIRMA POJAWIŁA SIĘ NA RYNKU:) PRĘŻNIE RUSZYŁA Z REKLAMĄ?PYTANIE CZY PRZESADZONĄ? COZ CENY KUSZĄCE JAKOŚĆ WEDŁUG REKLAM PIERWSZORZEDNA:) CO O TYM MYSLEĆ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kupiłem
białko,gejner i karnityne-polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218
ja zakupiłem kreatynke po zaskakujaco niskiej cenie 36 zł za 500g w oficjannym sklepiku z odżywkami:)!!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
a ja kupilem 1200g za 75zl nieźle nie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A można wiedzieć gdzie kupiliście 500g za 36 zł i 1200g za 75 zł ?
A jeśli chodzi o niskie ceny to nie widzę innej możliwości zaistnienia na obecnym, zapchanym polskim rynku.
Skończyły się już czasy gdy dystrybutor miał 100% marży i wszystko schodziło jak woda. Teraz trzeba jechać na kilkunastu procentach, zwłaszcza jeśli się wchodzi i nikt nie zna firmy.
Choć znam jednego dystrybutora który ma właśnie ok. 100% marży i wszyscy mówią że te odżywki są super i muszą tyle kosztować bo za jakość trzeba płacić

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Son - oczywiście w Atlecie, tak wogóle to szukałem podpisu Atlety na reklamach Vitalmaxa w Kif i znalazłem - więc jesteście jedynym dystrybutorem Vitalmaxa na Polske? jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak, jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Vitalmaxa na Polskę.
I mamy ceny niższe na Vitalmaxa niż w Czechach, co można łatwo sprawdzić na czeskich stronach !
A 1200 g kreatyny za 75 zł kupowałeś w tej świątecznej promocji, bo nie przypominam sobie żebym jeszcze kiedyś dawał takie ceny?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Tak w promocji, to znaczy ze jezeli ktos w Polsce sprzedaje produkty Vitalmaxa po niższej cenie, to może mieć kłopoty ? tak jak np. z zaniżaniem cen czasopism (chodzi o sklep)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nie, kłopotów mieć nie powinien, choćby z tego powodu że ja większość towaru sprzedaję przez hurtownie i nie mam kontroli nad tym jakie sklepy go kupują.
Ale byłem ciekaw, czy gdzieś można uzyskać taką cenę, skoro cena hurtowa jest właśnie podobna.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy przy cyklu kreatynowym mozna brac extasy ??

Następny temat

7-oxo-DHEA - kolejna rewolucja?

Wiecej