SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam wziazc po dlugiej przerwie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 240
Witam.
Niedawno (2 miechy) znowu wrocilem na silownie po 1,5 roku przerwy. Wczesniej troche chodzilem na silownie ale niestety brak czasu spowodowal dosc dluga przerwe (praca i itakie tam). Teraz mysle wrocic na dluzej. Chcialbym zakupic jakies odzywki. Glownie chodzi mi o spalenie tluszczu. Ale to na poczatek bo oczywiscie nie mam nic przeciwko masie tylko wole jak kazdy mase miesniowa zamiast tluszyku. Wiec chcialbym wziazc cos na spalenie a potem na mase i sile. Tylko co? Doradzcie cos. Co wziazc na poczatek a co puzniej? Jak ulozyc cykle? Mysle ze moglbym na to wydac w najblizszym czasie nawet do 500zl jesli by tyle bylo trzeba bo chodzi mi o to zeby to bylo jak najbardziej efetywe. A potem sie pomysli nad czyms dalej. Tylko co jak i za ile?
Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1663
Niestety nie wspomniałeś nic o diecie a to od niej w połączeniu z suplementami zależą wyniki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 240
a jaka bys zaproponowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1663
Np.Redukcyjną ,ze stopniowym obniżaniem kaloryczności posiłków ,poprzez redukcje weglowodanów i tłuszczy, jednocześnie podwyrzszając odpowiednią ilość białka w pokarmie, diete tę mógł byś wzbogacić o odżwki białkowe i takie suplementy jak bcaa lub hmb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko serwatkowe

Następny temat

jaką dieta do kretki ??

WHEY premium