SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciągle spięte nogi!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
Cześć wszystkim. Problem jak w temacie; czego bym nie robił mięśnie i ścięgna u nóg pozostają u mnie ciągle napięte jak struny. W wieku 16-17 lat robiłem ciężkie siady, wykroki itd - ogólnie rzecz biorąc wszystko na dorzucenie mięśni.. W tym okresie jak i po roku przerwy gdy wróciłem do trenowania siłowego mięśni nóg brak u mnie był jakiegokolwiek rozciągania; wyglądało to tak że miałem problem z uniesieniem prostej nogi chociaż do połowy pasa. Po odpuszczeniu sobie nabierania masy zacząłem biegać i to było intro do trenowania sztuk walki; najlepszy okres mojego rozciągnięcia przypada na to gdy regularnie ćwiczyłem w klubie; po niecałym miesiącu i >za każdym razem< dobrej rozgrzewce wrzucałem high kicki bez problemu. Po tym okresie odpuściłem sobie jakiekolwiek ćwiczenie nóg do czasu gdy spróbowałem ćwiczenia statyczne z własnym obciążeniem ciała - głównie na nogi - tyle tylko że robiłem to praktycznie bez umiaru wychodzac z założenia że im więcej tym lepiej. To jednak doprowadziło do, przynajmniej jak stwierdził lekarz zapalenia ścięgień i bardzo dziwnego zachowania stawu kolanowego; przeskakiwania, bólach itd. Od jakiegoś czasu znowu biegam i rozciągam się zaraz po ale wszystkie te zabiegi doprowadziły do tego że zwyczajnie kucając przy szeroko rozstawionych nogach czuję się jakbym cisnął przynajmniej obciążenia własnego ciała >tylko na nogach< nie objawa się to oczywiscie drżeniem i tylko tym uczuciem maksymalnego napięcia ścięgień i mięśni. głównie na odcinku dwugłowego uda. I tu pytanie do Was, miał ktoś może podobną sytuację kiedyś? Co z tym zrobić najlepiej?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwas hialuronowy na zapalenie kaletki podbarkowej

Następny temat

Zapadnięta klatka

WHEY premium