SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spięte mięśnie po treningu biceps, przedramie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Witam, otóż od ponad pół roku nie miałem styczności z siłownią wczoraj wybrałem się na trening z kolegą i odrazu zabrałem się za robienie bicepsa i tricepsa ( plan odrazu podzielony na partie ). I po tym treningu mam strasznie spięty biceps i przedramię ( triceps trochę mniej ). Gdy prostuje ręce mięśnie bolą ( lewej ręki nie mogę wyprostować do końca, chyba że pomogę sobie drugą ;( ) Mam tak cały czas od wczoraj, dzisiaj jeszcze robiłem plecy i myślałem, że jak rozgrzeje dobrze mięśnie to przejdzie, ale dalej to samo. Co zrobić żeby mi to przeszło, odpuścić treningi dopóki nie przejdzie ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
No trochę przeliczyłem swoje możliwości jak na początek, ale już wszystko w porządku i jest coraz lepiej. Wystarczyły 3 dni odpoczynku i mogę trenować dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Naprzemienne prysznice na daną grupę mięśniową ciepłe 30sek, zimne 10 sek. Przetrenowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Zrobiłem przed chwilą te prysznice po 5 razy na obie ręce ( 30 sek ciepła woda, 10 sek zimna ), tylko nic to nie dało, czy za mało razy to zrobiłem :( Co jeszcze można zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Masz po prostu zakwasy, na samym początku trochę przesadziłeś ale to przejdzie(po około tygodniu) i mięśnie się zaadoptują.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Zależy jakiego efektu oczekujesz. Po tych zabiegach ma boleć mniej, ale ból będzie. j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
a trenować dalej czy odpuścić kilka treningów, aż przejdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Możesz trenować ale na małych ciężarach z większą ilością powtórzeń, jednak ćwiczenia na tricepsy i bicepsy odpuść sobie na tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak do przypomnienia to jak się ćwiczy to się rozciąga....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Tak wiem rozgrzewka, rozciąganie przed treningiem i rozciąganie po treningu, po prostu przesadziłem na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Dowaliłes na początku i efekt ale jak boli to rośnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
następnym razem po tekiej przerwie nie porywaj się na poprzednie ciężary i tyle. Po winno przejśc, trenuj dalej ale nie przeginaj. no i rozciąganie, rozciąganie, rozciąganie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawroty głowy/ błędnik ?

Następny temat

tatuaż a trening

WHEY premium