SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zna ktoś sposób na pieprzyki :>

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 345
taaa ;] mozna za darmo lub prywatnie płacąc :P ja mialam juz duzo usuwanych ale i tak jeszcze sie wybieram ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 194
Wczoraj byłem u dermatologa i dowiedziałem się kilku rzeczy, więc w ramach sprostowania mojej pierwszej wypowiedzi: laser nazywa się erbowy (a nie argonowy jak napisałem), a w ogóle to lekarz usunął mi znamię czymś o nazwie IPL [aj pi el ]. Cokolwiek to jest - polecam. Szybko i bez śladu usuwa przbarwienia, znamiona, pieprzyki i tatuaż. Z kolei laser erbowy służy m.in. do usuwania blizn.

"Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
A za ile tak mozna usunac blizne?? bo ja mam na kolanie taka brzydka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 194
Niestety malutka, ceny (jeszcze) nie znam. Z niewiadomych przyczyn lekarz nie wziął kasy za zabieg; podejrzewam że zapłacę dopiero po serii zabiegów. Bo usunąć bliznę można od razu ale z większym ryzykiem, lub w ciągu kilku zabiegów i bez ryzyka. Ja mam bliznę na twarzy więc wybrałem tę drugą opcję. Najlepiej zadzwoń do jakiegoś gabinetu i zapytaj o cenę, możesz choćby do tego, którego adres podałem wyżej

"Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
Jonny B mozesz powiedziec cos wiecej o zabiegu tym laserem erbowym?? np: czy miales tylko 1 zabieg czy klika zeby usunac tego pieprzyka?? czy zostal ci po nim jakis slad? pozdrawiam serdecznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 194
Laserem erbowym lekarz usuwal blizne, natomiast znamie jakims IPL. Po zabiegu pieprzyk znacznie sie zmniejszyl ale zostala jeszcze mala, ledwo widoczna kropka. Wybieram sie wiec niedlugo na drugi zabieg z IPL, mysle ze juz ostatni. Pozdrawiam

"Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1367
JohnyB a moglbys mi napisac jakiej wielkosci byl ten Twoj pieprzyk? Czy to IPL działa bez znaczenia na rozmiar znamienia? Bo ja mam dość duży-ok. 6mm średnicy i troche wystajacy. Orientujesz sie czy by to zadziałało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
przy takim "6mm" proponuje się udać do pzychodni onkologicznej,...wytną,zbadają.....blizna niestety zostanie.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
prywatnie jak sie p[ojdzie do poradni dermatologicnzej to usuwaja za ok 70 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
Sory że odświeżam ale czy te lasery usuwają pieprzyki lekko wypukłe z okolicy ust???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększyć wytrzy. i sprężys. skóry

Następny temat

Ból pięty

WHEY premium